– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ubytování v soukromí Kosťak, Usť Čorná - Lopuchiv

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Ubytování v soukromí Kosťak [Zvětšit - nové okno]
2 0
Umístění: V ukrajinských Karpatech, ve ztraceném údolí řeky Brusturjanky ve vesnici Lopuchiv (Lopuchovo), pár km od větší obce Usť-Čorna. Východisko do pohoří Horhany, na Svidovec, možnost přejezdu na horském kole přes pramen Černé Tisy do Jasině. Do Lopuchiva jezdí 3x denně autobus z dalekého Ťačiva (po jediné silnici spojující Lopuchiv s civilizací).
Ubytování: Opravená dřevěnička z 80. let minulého století, postavená klasickým stylem zakarpatské lidové architektury. V zahradě soukromého domu. V domě jsou 2 pohodlná místa na spaní na rozkládacím gauči, s vlastním spacákem a karimatkou se může ubytovat více osob. V kuchyni jsou kamna (topení, sušení věcí), dvouplotýnkový sporák na plynovou bombu. Do domu není zatím přívod vody ani WC, vodu na pití i hygienickou potřebu si musíte brát ze zahrady, v zahradě je suché WC. Přístup k domku je po 400 m dlouhé cestičce od hlavní silnice.
Cena: Léto: 40 UAH/os/noc nebo 100 UAH/dům/noc (na 4 a více nocí 70 UAH/dům/noc) za celý dům bez ohledu na počet osob. Zima: příplatek 10 UAH/os/noc. V ceně je plyn, dřevo na otop. V případě ubytování na 2 a více nocí je v ceně i povlečení.
Adresa: Ubytování v soukromí, pan Kostjak, Molodohvardijska ulice 14, Lopuchiv (Lopuchov, Lopukhiv, Lopukhov, Brusztura) u Usť-Čorne (Ustj-Chorna, Ust-Corna).
Poznámky: Ubytování od roku 2014 neslouží pro veřejnost.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytování v soukromí Kosťak, Usť Čorná - Lopuchiv
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby