– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ubytování v soukromí Lacko, Banka u Piešťan

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Ubytování v soukromí Lacko [Zvětšit - nové okno]
9 0
Umístění: V Piešťanoch, miestnej časti Banka. V tichom prostredí plnom zelene 300 m od Kúpeľného ostrova (kúpeľného centra Piešťan). Reštaurácia a obchod s potravinami 80 m. Zástavka autobusu 70 m.
Ubytování: Privát s štvormi 2-lôžkovými izbami (označené číslami 1, 2, 4, 5). Spoločná kuchyňka, TV+SAT. Odkladací priestor pre bicykle. Možnosť posedenia na zatrávnenom dvore, v prostredí plnom zelene, s výhľadom na zalesnené úbočie. Bohatý výskyt vtáctva vytvára príjemnú zvukovú kulisu.
Cena: Izba č. 1 (menšia 2-lôžková s umyvadlom, lôžka sú oddelené, kúpelňa a WC spoločná s piatou izbou): 2 osoby 6 EUR/os/noc, 1 osoba 8 EUR/noc. Izba č. 2 (2-lôžková s balkónom a vlastnou kúpelňou a WC): 2 osoby 10 EUR/os/noc, 1 osoba 14 EUR/noc. Izba č. 4 (priestranná 2-lôžková s možnosťou prístelku, s balkónom a vlastnou kúpelňou a WC): 2 osoby 12 EUR/os/noc, 1 osoba 10 EUR/noc, prístelok 6 EUR/noc. Izba č. 5 (2-lôžková s umyvadlom, spoločná kúpelňa a WC s prvou izbou): 2 osoby 8 EUR/os/noc, 1 osoba 10 EUR/noc. Rekreačný poplatok 0,5 EUR/os/noc. Ceny sú platné pri ubytovaní na 2 a viac nocí.
Adresa: Ubytovanie v súkromí (privát), Gerhard Lacko, Pokojná 9, Piešťany - Banka
Poznámky: Od 1.8.2012 ubytovanie nie je v prevádzke.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytování v soukromí Lacko, Banka u Piešťan
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...