– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Privát, Orlické Záhoří

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Privát [Zvětšit - nové okno]
5 0
Umístění: V centru obce Orlické Záhoří. Turistikou dosud málo dotčené místo v nadmořské výšce 700 m. Na hranici s Polskem, severně od hřebene Orlických hor, v chráněné krajinné oblasti. Ideální pro cyklistiku, lyžování a turistiku. Ráj houbařů. Bus, restaurace, obchod, pošta, venkovní bazén, sauna, kurt - 100 m. Jízda na koních 500 m. Lyžařský vlek 500 m. Tvrz Hanička (pohraniční opevnění) 15 km, Deštné (letovisko) 10 km, Pastviny (přehrada) 20 km, aquapark v lázních Kudowa (PL) 15 km.
Ubytování: Rekonstruovaná garsoniéra v přízemí bytového domu. 4 lůžka + 1 lůžko 160 cm. Kuchyňka, chladnička, satelitní TV, rádio. Koupelna, WC, předsíňka. Uzamykatelný sklep pro kola či lyže. Elektrické vytápění + krbová kamna na dřevo. Parkování u domu. Dětské hřiště u domu.
Cena: Celoročně: 160 Kč/os/noc při ubytování 2 a více osob (i v hlavní letní a zimní sezóně), minimální platba za celý pobyt celé skupiny 600 Kč. Cena je konečná (zahrnuje veškeré poplatky, povlečení, energie i zimní vytápění). Pokud se ubytují i jen 2 osoby, mají celý byt pro sebe.
Adresa: Privát, Orlické Záhoří 28. Majitelka: Lenka Kosková, Nové Město nad Metují 1040.
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Privát, Orlické Záhoří
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...