– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ubytování v soukromí Katarínka, Spišská Nová Ves

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Ubytování v soukromí Katarínka [Zvětšit - nové okno]
13
Umístění: V západnej časti Spišskej Novej Vsi, 800 m od historického centra mesta a 6 km od Čingova, turistického centra Slovenského raja. V Spišskej Novej Vsi a okolí - letné kúpalisko, krytá plaváreň, sauna, masáže, fitnes, tenis, lyžovanie, jazda na koni, vyhliadkové lety, ZOO, množstvo reštaurácií. Autobusová a železničná stanica 500 m, supermarkety Tesco, Kaufland a Hypernova v okruhu 300 m.
Ubytování: Privát s celoročnou prevádzkou, s kapacitou 13 lôžok v 4 izbách (1x2, 1x3, 2x4 lôžka). Každá izba má vlastné soc. zariadenie (sprcha, WC), TV+SAT, rádio s CD a bezplatný WiFi internet. 4-lôžkové izby majú manželskú postel a rozkladací gauč pre 2 osoby. Spoločný kuchynský kút s kompletným vybavením (sporák s rúrou, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, kávovar). V záhrade kryté ohnisko (opekanie, grilovanie), krytá terasa, loptové hry, stolný tenis. Parkovanie v uzavretom dvore, pomoc pri plánovaní túr do okolia.
Cena: 2 osoby na izbe: 2-4 noci 10 EUR/os/noc, 5-7 nocí 9,50 EUR/os/noc. 3 osoby na izbe: 2-4 noci 9,50 EUR/os/noc, 5-7 nocí 9 EUR/os/noc. 4 osoby na izbe: 2-4 noci 8,50 EUR/os/noc, 5-7 nocí 8 EUR/os/noc. Ceny sú platné celoročne okrem Silvestra a Veľkej noci. Pri ubytovaní len na 1 noc 13 EUR/os, pri ubytovaní iba 1 osoby +4 EUR/noc. Dieťa do 3 rokov bez nároku na lôžko zdarma, do 12 rokov zľava 10 %. Pri pobytoch nad 7 nocí zľavy. Ceny sú konečné (vrátane rekreačného poplatku aj povlečenia).
Adresa: Privát Katarínka, Marcela Hlaváčová, Chrapčiakova 18, 052 01 Spišská Nová Ves
Poznámky: Privát je od 1.1.2015 mimo prevádzky.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytování v soukromí Katarínka, Spišská Nová Ves
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...