– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ubytování v soukromí Ján, Lúčky

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Ubytování v soukromí Ján, Lúčky

Ubytování v soukromí Ján [Zvětšit - nové okno]
14 4
Umístění: V kúpeľoch Lúčky, len 400 m od kúpaliska Aqua Vital Park Lúčky s vonkajšími minerálnymi bazénmi a 5 km od Gino Paradise Bešeňová. Liptovská Mara 20 km, Skipark Ružomberok 13 km, lyžiarsky vlek v Turíku 2 km, Aquapark Tatralandia 20 km, minerálny prameň Kalameny 2 km, Oravský Podzámok 15 km, skanzen Vlkolínec 15 km.
Ubytování: Privát s apartmánom na prízemí rodinného domu (so samostatným vchodom) a chalupou na společnom dvore. V záhrade si môžete posedieť v altánku a ugrilovať niečo dobré pod zub. Chalupa: dve spálne (1x5 a 1x6 lôžok), kompletne zariadená kuchyňa (el. dvojplatnička, chladnička, rýchlovarná kanvica, mikrovlnná rúra), kúpeľňa (vaňa, sprcha, WC, umývadlo), televízor, satelit a WiFi pripojenie na internet. Apartmán: dve izby (2x2 lôžka), zariadená kuchynka (plynový sporák, rýchlovarná kanvica, chladnička, mikrovlnná rúra), sprcha, WC, televízor, satelit a WiFi.
Cena: Celoročne: 10 EUR/os/noc, deti do 3 rokov zadarmo, do 12 rokov 7 EUR/noc. Ceny platia pri ubytovaní 2 a viac osôb v chalupe alebo apartmánu (mimo sezóny v apartmáne postačuje aj iba 1 osoba). Ceny sú konečné (vrátane kúpeľného poplatku, energií aj posteľnej bielizne) a platné pri ubytovaní na 2 a viac nocí (aj v hlavnej sezóne).
Adresa: Privát Ján (ubytovanie v súkromí Ján), Jana Saláková, ul. Slobody 105, 034 82 Lúčky pri Bešeňovej
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytování v soukromí Ján, Lúčky
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby