– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ubytování v soukromí na lazech Chvostiná, Dětva - Chvostiná

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Ubytování v soukromí na lazech Chvostiná (445 m), Dětva - Chvostiná

Ubytování v soukromí na lazech Chvostiná [Zvětšit - nové okno]
11 0
Umístění: Na lazoch pri vrchole Nad Priekopou, na polosamote u lesa, 2,5 km od mesta Detva (za kopcom) a 2 km od obce Kriváň (vlaková stanica). V Detve sa nachádzajú nákupné centrá a reštaurácie. V zime bežkovanie v okolí, lyžovačka v Ski centrách Kušútka, Látky, Biele vody (do 35 min. autom). V lete turistika na Poľane, skalolezectvo, na nedalekom ranči možnosť jazdy na koňoch.
Ubytování: Farma s apartmánom a vyhrievaným bazénom. Ubytovanie je ideálne pre rodiny a pre tých, čo sa radi pohybujú po krásach Slovenska. Apartmán je v podkroví, so samostatným vchodom. V apartmáne sú 3 izby (2 lôžka, 3 lôžka, 4 lôžka, 2 prísteľky), WC, sprcha a vybavená kuchyňa (mikrovlnka, elektrická rúra, konvica). Po dohode možnosť stanovania. Chováme i kozičky, možnosť vyskúšať si farmárske činnosti (dojenie, kŕmenie, výroba syrov) a rôzne remeselné činnosti. Detský kútik. Grilovačka na dvore.
Cena: Celoročne okrem sviatkov: 8 EUR/os/noc, s využitím vyhrievaného bazéna 12 EUR/os/noc. Silvester, Veľká noc, slávnosti v Detve: prirážka 25 %. Jednorázové využitie bazéna 25 EUR/skupina. Rekreačný poplatok 0,50 EUR/os/noc. Všetko ostatné (posteľná bielizeň, vykurovanie) je v cene. Ceny sú platné pri ubytovaní 4 a viac osôb v apartmáne, aj pri ubytovaní iba na 1 noc.
Adresa: Privát na lazoch Chvostiná (farma Chvostiná), Tibor Borza, Chvostiná 624, 962 12 Detva
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytování v soukromí na lazech Chvostiná, Dětva - Chvostiná
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby