– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ubytování v soukromí Astra, Dětva - Skliarovo

?? %

Ubytování v soukromí Astra (465 m), Dětva - Skliarovo

mob. +421 911 226 774, +421 903 550 761 imrich.luptak@centrum.sk
Ubytování v soukromí Astra [Zvětšit - nové okno]
5 4
Umístění: V malebnom a rázovitom kraji pod Poľanou, v Detve, v miestnej časti Skliarovo. V tesnej blízkosti sa nachádza detviansky amfiteáter, kde sa každoročne v júli konajú Folklórne slávnosti pod Poľanou (500 m), letné kúpalisko (1 km) a historická časť Detvy (1,5 km). Výhodná polohu na turistické výlety (prírodná rezervácia Kaľamárka, Melichova skala, Malčekova skala, vodopád Bystrô, horský masív Poľana, lesnícka osada Kyslinky), cykloturistiku a lyžovanie (Košútka, Látky). Ďalšie zaujímavé miesta v blízkosti: Podpolianske múzeum, Vagačov dom, Podpoliansky pivovar, kúpalisko v Hriňovej, bikepark Košútka, oddychový areál Masarykov dvor.
Ubytování: Ubytovanie v súkromí (apartmán) s kapacitou 5 osôb. V apartmáne sú dve izby (2-lôžková, 3-lôžková, TV), kuchyňa (jedálenský kút), kúpeľňa a WC. Možnosť pripojenia na internet cez WiFi. V lete možnosť grilovania na terase. Rozľahlý trávnatý dvor s posedením a vybavením pre deti (hojdačky, trampolína, pieskovisko). Ubytovanie je vhodné aj pre pracovníkov firiem.
Cena: Celoročne okrem sviatkov: 1 noc 17,50 EUR/os, 2 noci 15,50 EUR/os/noc, 3 a viac nocí 13,50 EUR/os/noc. Veľká noc, Vianoce a Silvester: príplatok 3 EUR/os/noc. Folklórne slávnosti pod Poľanou: 25,50 EUR/os/noc, aj pri ubytovaní iba na 1 noc. Deti do 2 rokov zdarma, 2-7 rokov 7 EUR/noc, 7-12 rokov 10 EUR/noc. Daň z ubytovania 0,50 EUR/os/noc. Ceny sú vrátane energií aj posteľnej bielizne a platné pri ubytovaní 2 a viac osôb.
Adresa: Ubytovanie v súkromí Astra (privát Astra), Mária Luptáková, Skliarovo 286, 962 12 Detva
Poznámky: Placená inzerce.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytování v soukromí Astra, Dětva - Skliarovo
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby