– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Pražská bouda, Pec pod Sněžkou - Lučiny

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

95 % (1)

Pražská bouda (1.120 m), Pec pod Sněžkou - Lučiny

Pražská bouda [Zvětšit - nové okno]
90 0
Umístění: Na Lučinách, v horské osadě na hlavní krkonošské hřebenovce mezi Černou horou a Pecí pod Sněžkou. U pokojů chaty je krásný výhled do Podkrkonoší i na Sněžku. Možnost dopravy na chatu skútrem nebo rolbou z Pece nebo Černého Dolu (za poplatek). Přímo u chaty je křižovatka turistických cest Pražská bouda a prochází kolem strojově udržovaná Krkonošská lyžařská magistrála. Horní stanice lyžařského vleku Mulda 300 m (areál Ski Pec).
Ubytování: Stylová horská chata. V chatě je 24 útulně zařízených pokojů pro 2-4 osoby s vlastním umyvadlem a společným soc. zařízením. K dispozici je i 4-lůžkový apartmán se dvěma pokoji a vlastní koupelnou. Příjemná restaurace a bar navozující atmosféru Krkonošských pohádek, mnoho společenských deskových her, kulečník, dětský koutek, TV. WiFi v celé chatě. Pro malé děti máme dětskou postýlku, nočník i vaničku. Možnost školení nebo přednášek - sál (kapacita 100 osob), salónek (40 osob, LCD TV, ozvučení), plátno, projektor, flipchart. Celá bouda je nekuřácká.
Cena: Ceny jsou včetně polopenze! Léto (15.4.-30.11.): 2 a více nocí 590 Kč/os/noc, jen 1 noc 767 Kč/os. Zima (1.12.-14.4.): 2 noci 650 Kč/os/noc, 3-4 noci 620 Kč/os/noc, 5 a více nocí 590 Kč/os/noc. Silvestr: 4 noci 4.600 Kč/os/pobyt, týden 6.860 Kč/os/pobyt. Při ubytování jen 1 osoby na pokoji +30 %. Domácí mazlíček 50 Kč/noc. Dětská postýlka 100 Kč/noc. Děti do 12 let sleva. Ceny jsou včetně DPH.
Adresa: Horská chata Pražská bouda (německy Prager baude), osada Lučiny nad obcí Pec pod Sněžkou. Oficiální adresa: Černý Důl 215, 543 44 Černý důl. Provozovatel: Bouda Kladenka s.r.o., Bělohorská 265/29, 169 00 Praha 6 - Břevnov. Kontaktní osoba: Michal Bíza (ředitel).
Poznámky: Foto: Pražská bouda (2. foto) a Robert Vystrčil (ostatní fotografie).
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

95 % (17. 3. 2014, 09.52)
Uživatel zde byl ubytován od 26. února 2014 do 2. března 2014.
Pobyt na Pražské boudě jednoznačně doporučuji. Nemohu soudit samotné pokoje, protože jsme bydleli v apartmánu - a tam byl ve čtyřech lidech obrovský prostorový komfort. Co si ale z Pražské nejvíc zapamatujete - to je výborná kuchyně a vstřícný personál. Pokud je chata slušně obsazená, probíhají snídaně i večeře formou švédských stolů. Můžete tak v vyzkoušet větší množství jídel, což skutečně stojí za to, protože kuchař je velmi šikovný. Na večeři byl vždy k dispozici i desert a různé zeleninové saláty. Velmi příjemné jsou obě sestry, téměř k nerozeznání podobná dvojčata, které zajišťují chod chaty. Rády vám vyjdou vstříc a pomohou s vašimi požadavky. Samotná chata je v dobrém stavu, s hezkou stylovou výzdobou a s výbornou polohou na běžkařské trase i kousek od vleku.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Pražská bouda, Pec pod Sněžkou - Lučiny
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby