– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Hotel Poutní dům, Králíky - Dolní Hedeč

?? %
mob. +420 731 604 750 recepce@poutnidum.com
Hotel Poutní dům [Zvětšit - nové okno]
93 6
Umístění: V poutním areálu Hory Matky Boží u kláštera Hedeč, v masivu hory Jeřáb 1,5 km nad Králíkami, na místě s krásným výhledem na Králický Sněžník. Autobusová zastávka Hedeč 400 m. Dobré východisko pro turistické a cyklistické výlety. Přímo kolem Poutního domu vede upravovaná lyžařská trasa běžeckého areálu Jeřáb.
Ubytování: Hotel s rodinným přístupem a vlastní restaurací, nově zrekonstruovaný v roce 2021. Poutní dům slouží poutníkům a turistům na občerstvení i ulehnutí po náročném dni už přes 150 let. V hotelu jsou standardní pokoje s vlastní koupelnou (2-, 3- a rodinné 4-lůžkové, rodinné pokoje mají 2 ložnice) i turistické pokoje se společným soc. zařízením (6 pokojů, na každém 2 lůžka a 2 přistýlky, vhodné pro skupiny). Tři pokoje jsou bezbariérové, z nich ve 2 nejsou koberce je zde možný pobyt i se psem. Možnost zapůjčení fénu. Restaurace sv. Josefa s barovou částí (55 míst) a prosklenou terasou (60 míst), možnost pořádání oslav, svateb i firemních akcí. Dva přednáškové sály (2x50 osob). Herna (dětský koutek, ping-pong). Lyžárna. Vlastní kaple sv. Josefa.
Cena: Celoročně: turistické pokoje pro skupiny 400 Kč/os/noc, standardní pokoje s koupelnou 680 Kč/os/noc (platí se i neobsazená lůžka na pokoji). Dětská postýlka 200 Kč/pobyt. Domácí mazlíček 200 Kč/noc. Stravování: snídaně 130 Kč, polopenze 280 Kč, plná penze 450 Kč, dětské porce sleva 30 %, děti do 3 let zdarma. Rekreační poplatek 10 Kč/os/noc (jen dospělí). Povlečení i energie jsou v ceně. Ceny platí i při bytování jen na 1 noc.
Adresa: Hotel Poutní dům, Dolní Hedeč 2 (někdy bývá uváděna ulice Kopeček 2), Hora Matky Boží - areál kláštera Hedeč, 561 69 Králíky.Provozovatel: HMB Králíky s.r.o. Kontaktní osoba: Martina Stolariková, provozní hotelu.
Aktualizace:
Video: Poutní komplex Hora Matky Boží, v němž se hotel nachází

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Hotel Poutní dům, Králíky - Dolní Hedeč
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby