– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion Poddžbánský pivovar, Mutějovice

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Penzion Poddžbánský pivovar, Mutějovice

Penzion Poddžbánský pivovar [Zvětšit - nové okno]
25 19
Umístění: U kostela v klidné vesničce Mutějovice, 12 km severně od Rakovníka, v areálu malého pivovaru. Autobusová zastávka je přímo před penzionem. Výlety do okolí: Rakovník (Pražská a Vysoká brána, Rabasova galerie, Okresní muzeum atd.), hrad Křivoklát, keltské opidium u města Nižbor, hrad Karlštejn, krasové jeskyně Koněprusy, hrad Žebrák, památník Lidice, Buštěhradská dráha, tvrz Kyšice, zříceniny hradů Týřov a Krakovec. Plavecký areál Rakovník 12 km, přírodní koupaliště Bucek (Bucký rybník) 12 km.
Ubytování: Penzion s kapacitou 25 lůžek v pokojích a apartmánech. Každý pokoj nebo apartmán má vlastní WC, sprchu a WiFi připojení. V penzionu je 5 pokojů (1x2, 4x3 lůžka), 2-pokojový apartmán (s 2- a 3-lůžkovým pokojem) a 3-pokojový apartmán (s 1-, 2- a 3-lůžkovým pokojem). Soukromé parkování zdarma v areálu penzionu (nutná rezervace). Restaurace v penzionu je z technických důvodů mimo provoz. Po předchozí domluvě možnost zakoupení místního piva vařeného tradičním způsobem. Možnost pořádání soukromých oslav, svatebních hostin a firemních večírků pro velké skupiny.
Cena: Celoročně: 2 a více osob na pokoji 325 Kč/os/noc, jen 1 osoba 390 Kč/noc, ceny platí i při ubytování jen na 1 noc. Při ubytování 4 a více osob na 7 a více nocí 300 Kč/os/noc. Ceny jsou konečné (včetně všech poplatků, povlečení i energií).
Adresa: Penzion Poddžbánský pivovar, Velká Strana 2, 270 07 Mutějovice. Kontaktní osoba: Julie Baerová.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Poddžbánský pivovar, Mutějovice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby