– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Levné ubytování na Drahanské vrchovině

Rekreační středisko Pod Templštýnem, Biskoupky

?? %

Rekreační středisko Pod Templštýnem (240 m), Biskoupky

mob. +420 736 155 018 (Jiří Koliáš), +420 773 951 606 (​Jakub Kotol) podtemplstynem@gmail.com
Rekreační středisko Pod Templštýnem [Zvětšit - nové okno]
293 0
Umístění: V romantickém lesnatém údolí řeky Jihlavy, sevřeném skalisky, na jednom z nichž se nachází zřícenina hradu Templštýn (Templštejn). Nejlehčí přístup z obcí Hrubšice a Biskoupky 5 km proti proudu řeky Jihlavy. Nejbližší autobusová zastávka Jamolice, lesovna 2,7 km po žluté značce. Možnost výletů k zámkům v Moravském Krumlově a Náměšti nad Oslavou či k památníku Bible Kralické.
Ubytování: Rekreační areál v přírodě s chatkami a Templářskou krčmou i pro neubytované. Chatky jsou především 4-lůžkové s patrovými postelemi. Nutný je vlastní spací pytel, v chatkách na postelích je jen prostěradlo. Společné umývárny, sprchy, toalety. Vlastní hospůdka (kvalitní domácí kuchyně). V areálu se nachází kurty (volejbal, nohejbal, basketbal, tenis), hřiště, 2 bazény (od 1.6. do 30.9.), stolní tenis, badminton. Středisko bývá v provozu cca v měsících 04-09.
Cena: Chatky: 220 Kč/os/noc, min. 2 osoby v chatce, i při ubytování jen na 1 noc, nutný je vlastní spacák, v chatě se zásuvkou příplatek 90 Kč/chata/noc, zapůjčení přímotopu za příplatek. Ve vlastním stanu: osoba 100 Kč/noc, stan 80 Kč/noc. Děti do 3 let zdarma bez nároku na lůžko. Ceny jsou konečné (včetně DPH, rekreačního poplatku i použití sprch) a platí po celou sezónu.
Adresa: Rekreační středisko pod Templštýnem (lidově tábor Templák), 664 91 Biskoupky. Provozovatel: K&K Royal Gastro s.r.o., Troubsko. Jednatel: Jiří Koliáš. Kontaktní osoba: Jakub Kotol.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Rekreační středisko Pod Templštýnem, Biskoupky
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...