– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chata pod Smrekovicí, Ružomberok - Podsuchá

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Chata pod Smrekovicí [Zvětšit - nové okno]
15 0
Umístění: V doline Vyšné Matejkovo v osade Podsuchá, v horách Veľkej Fatry, 1 km od koliby Bodega (štýlové stravovanie) a hlavnej cesty Ružomberok - Donovaly. Kolem chaty prechádza horská cesta umožňujúca prístup autom až do vrcholových partií Veľkej Fatry, do strediska Smrekovica (na skok k nádherným výhľadom vo výške 1.400 m). Pri chate tečie horský potok, možnosť zberu húb v lese. Brankovský vodopád 3 km.
Ubytování: Dobre vybavená rekreačná chata pre 15 osôb, vhodná pre rodinky s deťmi alebo skupinky turistov. V chate je 5 spální (3x2, 1x3, 1x4 lôžka, možnosť 2 prísteliek), rozľahlá spoločenská miestnosť s krbom, SAT-TV a CD, jedáleň, plne zariadená kuchyňa (mikrovlnka, sporák, rúra, rýchlovarná kanvica, chladnička) a kúpelne na prízemí aj na poschodí (sprchy, WC). Pred chatou je záhrada, vonkajšie posedenie, ohnisko, gril, detský domček a možnosť parkovania.
Cena: Leto: 12 EUR/os/noc, min. 10 osôb, min. 2 noci. Zima: 12 EUR/os/noc, min. 10 osôb, min. 3 noci. Ceny sú konečné (obsahujú aj rekreačný poplatok, všetky energie, drevo do krbu a posteľnú bielizeň).
Adresa: Chata pod Smrekovicou ****, Podsuchá - Vyšné Matejkovo 68, 034 01 Ružomberok. Prevádzkovateľ: Eva Gejdošová.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chata pod Smrekovicí, Ružomberok - Podsuchá
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby