– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chalupa Pod lesem, Kořenov - Polubný

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Chalupa Pod lesem (730 m), Kořenov - Polubný

Chalupa Pod lesem [Zvětšit - nové okno]
8 0
Umístění: V Kořenově-Polubném, na klidném místě ve stráni pod lesem, 300 m od vlakové i autobusové stanice Kořenov (odtud i skibus a cyklobus po všech střediscích Krkonoš). Parkování 100 m. Obchod (potraviny) 800 m, restaurace v dosahu. Menší lyžařský vlek 300 m, snowboardpark v Rejdicích, lyžařské areály Paseky nad Jizerou, Harrachov cca 6 km. V dosahu krásné běžecké tratě. V létě horská turistika, cyklotrasy, koupání v Jizeře, aquapark Liberec. Výlety do Polska.
Ubytování: Horská chalupa pro 8 osob. V chalupě jsou dva 4-lůžkové pokoje, společenská místnost (větší stůl, posezení, vytápění kamny na dřevo), vybavená kuchyňka (teplá voda, lednice, nádobí, 2-plotýnkový vařič), splachovací WC a koupelna se sprchovým koutem. Podkrovní pokoje jsou vytápěny elektrickou energií. Chalupa se pronajímá jako celek.
Cena: Celoročně: 290 Kč/os/noc, děti do 15 let 200 Kč/noc. Připlácí se pouze skutečná spotřeba elektřiny, vše ostatní (všechny poplatky, povlečení i spotřeby dřeva) je v ceně. Ceny jsou platné při obsazení chalupy 4 a více osobami (při větším obsazení slevy) a pronájmu na 4 a více nocí (i v hlavní sezóně).
Adresa: Chalupa Pod lesem, Lena Kolářová, Polubný č.p. 379, 468 50 Kořenov
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chalupa Pod lesem, Kořenov - Polubný
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby