– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Levné ubytování na Drahanské vrchovině

Penzion Pod Kopcem, Týnec

?? %
mob. +420 603 892 629, +420 737 574 256 info@penzionpodkopcem.cz
Penzion Pod Kopcem [Zvětšit - nové okno]
14 0
Umístění: V malé vesničce Týnec, v regionu Podluží v jižním cípu Moravy. Potraviny 80 m. Malebný areál Hradíštěk (vinné sklepy, dětský koutek) 100 m. Tipy na výlet: Slovanské hradiště Mikulčice 10 km, Břeclav 12 km, ZOO Hodonín 14 km, Lednice 21 km, Valtice 22 km, zámek Milotice 27 km, Pálava 30 km, Mikulov 35 km.
Ubytování: Penzion se dvěma 4-lůžkovými apartmány (každý s možností přistýlky) a dvěma 2-lůžkovými pokoji. Apartmány i pokoje mají vlastní soc. zařízení, kuchyňský kout (lednička, mikrovlnka, el. vařič, varná konvice), TV, bezdrátové připojení k internetu. Společenská místnost s posezením, TV a kamny. Venku je dvorek, zahrada s bazénem a opalovacími lehátky, prostorné posezení pod pergolou, dětské pískoviště, možnost grilování, prostor pro různá sportovní vyžití. Úschovna kol, parkování před penzionem. Stravování je možné v kavárně naproti penzionu.
Cena: Celoročně: 420 Kč/os/noc, přistýlka 320 Kč/noc, dítě bez nároku na lůžko 200 Kč/noc, při ubytování jen 1 osoby ve 2-lůžkovém pokoji 650 Kč/pokoj/noc, v apartmánu platba minimálně 1.600 Kč/apartmán/noc, pronájem celého penzionu 5.500 Kč/penzion/noc (na 2 a více nocí 4.900 Kč/penzion/noc). V létě (měsíce 06-09) platba min. na 2 noci, jinak ceny platí i při ubytování jen na 1 noc. Ceny jsou konečné (zahrnují všechny poplatky, povlečení, ručníky, užívání bazénu i energie).
Adresa: Penzion Pod Kopcem, U Hradíšťku 258, 691 54 Týnec. Provozovatelka: Věra Helešicová.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Pod Kopcem, Týnec
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...