– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Levné ubytování na Drahanské vrchovině

Penzion Pod hradem Cornštejn, Oslnovice

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Penzion Pod hradem Cornštejn, Oslnovice

Penzion Pod hradem Cornštejn [Zvětšit - nové okno]
28
Umístění: Přímo u vody Vranovské přehrady. Krásný výhled na romantickou zříceninu hradu Cornštejn. Obchod i restaurace 30 m.
Ubytování: Penzion se 2- až 5-lůžkovými pokoji. 4-lůžkové pokoje jsou s balkonem, vlastní zařízenou kuchyňkou (el. vařič, lednička) a umyvadlem s teplou vodou. 5-lůžkový pokoj je bez balkonu. 2-lůžkový pokoj je bez balkonu a s TV. V přízemí je společenská místnost vybavená sporákem. Společné sociální zařízení (4 WC, 2 sprchy). Přímo před penzionem je travnatá pláž, volejbalové hřiště a ohniště. Půjčování loděk, slunečníků, lehátek, parkování u penzionu a uskladnění kol v garáži (vše bez poplatku). Penzion je v provozu v měsících 05-09.
Cena: Týdenní pobyty: 2 osoby 3.800 Kč/týden, 3 osoby 4.600 Kč/týden, 4 osoby 5.600 Kč/týden, 5 osob 6.500 Kč/týden (tj. 186 Kč/os/noc). Mimo letní prázdniny jsou možné i kratší pobyty. Ceny jsou konečné (obsahují i rekreační poplatky).
Adresa: Penzion Pod hradem Cornštejn, Chmelnická zátoka, Oslnovice 54. Kontaktní adresa: LUMIS, nám. Míru 4, Hrušovany nad Jevišovkou. Kontaktní osoba: Božena Sedláková.
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

Jana (20. 4. 2012, 09.00)
Nyní nově zrekonstruované pokoje, se s sprchou a wc přímo na každém na pokoji.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Pod hradem Cornštejn, Oslnovice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...