– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Ubytování v soukromí, Studnice u Vyškova

Tábořiště Pod borovicí, Dzbel u Konice

?? %

Tábořiště Pod borovicí (495 m), Dzbel u Konice

mob. +420 735 190 961 dzbel@modreslunce.cz
Tábořiště Pod borovicí [Zvětšit - nové okno]
52 0
Umístění: V zalesněném údolí západně od obce Dzbel na Prostějovsku, v pramenné oblasti říčky Nectavy, která dále po toku vytváří romantické Nectavské údolí. Autobusová zastávka Dzbel, Borová 800 m, vlaková zastávka Dzbel 1,4 km. Město Konice 6 km.
Ubytování: Turistická základna (chata se stanovým tábořištěm) s možností využití po celý rok. Zázemí bylo budováno desítky let za pomoci dobrovolníků, rodičů i dětí. Areálu do roku 2019 domininovala více jak stoletá borovice, z bezpočnostních důvodů musela být pokácena. Hlavní chata s vybavenou kuchyní (plynový sporák, kamna na dřevo, lednice) a velkou jídelnou s krbem (zázemí při nepříznivém počasí). V podkroví prostor pro spaní na matracích až pro 30 osob. Letní tábořiště s 22 podsadovými stany (bez matrací). V areálu jsou 2 suché záchody, v létě i splachovací záchody a vojenská sprcha s umývárnou. V chatě je elektřina. Pitná voda není k dospozici, nutné dovézt si vlastní.
Cena: Hlavní sezóna (měsíce 07-08): 1.800 Kč/základna/noc, jen 14-denní tábory. Vedlejší sezóna (měsíce 06, 09): 60 Kč/os/noc, min. 400 Kč/základna/noc, i při ubytování jen na 1 noc. Zima (měsíce 10-05): 80 Kč/os/noc, min. 400 Kč/základna/noc, i při ubytování jen na 1 noc. Pro pořádání větších akcí ceny smluvní. Připlácí se spotřebovaná elektrická energie.
Adresa: Tábořiště Pod borovicí, Dzbel 129, 798 53 Dzbel. Provozovatel: Klub českých turistů (KČT), turistický oddíl Modré slunce, Olomouc. Kontaktní osoba: Ondřej Zelenák.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Tábořiště Pod borovicí, Dzbel u Konice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby