– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Junácká chata Pod Bobří skálou, Heřmánkovice u Broumova - Janovičky

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Junácká chata Pod Bobří skálou [Zvětšit - nové okno]
32 0
Umístění: Na samotě v lesích chráněné krajinné oblasti Broumovsko, 300 m od silnice z Benešova do Janoviček, v Javořích horách. V okolí pohraniční hvozdy, na Janovičkách restaurace. V zimě běžecké stopy po hranicích, sjezdovka s vlekem cca 2 km na Janovičkách. Vlak: ŽST Broumov-Olivětín 4 km. BUS: Benešov 1,5 km.
Ubytování: Dřevěná junácká patrová chata s kapacitou 27 lůžek + 5 přistýlek (matrace). V dolní části chaty je společenská místnost, soc. zařízení, sprchy, kuchyňka (lednička, kamna, el. sporák, el. vařič) a klubovna. V patře chaty je 5 ložnic (3x4, 1x5, 1x8 lůžek). V chatě je zavedena elektřina, k dispozici jsou kamna + akumulační kamna, před chatou je zastřešené ohniště. Chata má celoroční provoz.
Adresa: Chata Pod Bobří skálou, Janovičky (oficiální adresa dle katastru Rožmitál 77, 550 01 Broumov). Majitel: Junák - český skaut, středisko Šedého vlka Broumov. Kontaktní osoby: Martin Sajfríd a Václav Janoušek. Vedoucí střediska: Václav Janoušek.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Junácká chata Pod Bobří skálou, Heřmánkovice u Broumova - Janovičky
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...