– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion a kemp Petrovický mlýn, Čestín - Kasanice

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Penzion a kemp Petrovický mlýn, Čestín - Kasanice

Penzion a kemp Petrovický mlýn [Zvětšit - nové okno]
16
Umístění: Na samotě v hezké přírodě Posázaví, u klidné silnice mezi malými vesničkami Kasanice a Petrovice II, poblíž spojnice mezi městy Uhlířské Janovice (10 km) a Zruč nad Sázavou (16 km). Blízká Sázava láká milovníky vodáctví. Blízko je velké množství historických památek: hrad Český Šternberk, pivovar Kácov, zámky Rataje nad Sázavou, Zruč nad Sázavou, Ledeč nad Sázavou. Krasoňovice 6 km (jízda na koních ve westernovém stylu). V zimě v okolí bývají dobré podmínky pro běžkaře.
Ubytování: Stylově zrekonstruovaný mlýn s penzionem, sezónním kempem a hospůdkou (pivním barem). V penzionu jsou tři 5-lůžkové apartmány, každý s obytnou kuchyňkou, koupelnou, WC a dvěma pokoji (2- a 3-lůžkovým). Možnost přistýlky i dětské postýlky. Hospůdka se nachází v bývalé mlýnici se zachovaným palečním kolem, možnost snídaní. Společenská místnost s kulečníkem, stolním tenisem a šipkami. Bezplatné WiFi. Venkovní posezení na dvorku a na terase. Za mlýnem je upravená louka s altánkem, pískovištěm, houpačkami, možností stanování i grilování. Může sloužit i jako přírodní hřiště.
Cena: Penzion - celoročně mimo Silvestr: 1 noc 250 Kč/os, 2 a více nocí 200 Kč/os/noc, preferujeme vícedenní pobyty (přes letní prázdniny min. 3 noci). Penzion - Silvestr: 350 Kč/os/noc, min. 4 noci. Kemp: osoba 50 Kč/noc, stan 100-125 Kč/noc, karavan 150 Kč/noc, auto 50 Kč/noc, pes 50 Kč/noc. Ceny jsou konečné (včetně všech poplatků, povlečení v penzionu i energií) a platí při ubytování 4 a více osob v apartmánu.
Adresa: Penzion, kemp a osvěžovna Petrovický mlýn, Jiří Mirovský, Čestín - Kasanice 11, 285 22 Zruč nad Sázavou. Kontaktní osoba: Lenka Kučerová.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion a kemp Petrovický mlýn, Čestín - Kasanice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby