– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ubytovací zařízení PETIT, Bratislava

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Ubytovací zařízení PETIT, Bratislava

hlavné mesto Bratislava / Malé Karpaty / Zlaté písky Ukázat na mapě
Ubytovací zařízení PETIT [Zvětšit - nové okno]
25 0
Umístění: V absolútnom centre Bratislavy, v tesnej blízkosti Prezidentského paláca na prvom podlaží obytného domu na ul. Suché mýto (okraj Hodžova námestia). Všade sa dostanete pešo. V blízkosti je veľa reštaurácií, obchodov, pamiatok a múzeí. Výborná dostupnosť MHD, len 2 zástavky od Hlavnej vlakovej stanice a 4 zástavky od autobusovej stanice Mlynské Nivy. Nábrežie Dunaja 800 m.
Ubytování: Zariadenie s kapacitou 25 lôžok v 2- až 4-posteľových izbách. Ponúkame vám pekné a čisté izby, každá je vybavená vlastným soc. zariadením (spracha, wc), TV, osuškami, uterákmi aj WIFI internetom zdarma. Ubytovacie zariadenie je vhodné pre hostí, ktorí prichádzajú do Bratislavy služobne, za kultúrou či pamiatkami ako aj pre rodiny s deťmi.
Cena: Izba 2-lôžková 19 EUR/os/noc, 3-lôžková 18 EUR/os/noc, 4-lôžková izba 17 EUR/os/noc, izba obsadená iba 1 osobou 26 EUR/noc. Daň za ubytovanie pre mesto Bratislava 1,65 EUR/os/noc. Ceny sú platné aj pri ubytovaní iba na 1 noc.
Adresa: Ubytovacie zariadenie Petit (penzión Petit), Martin Brunner, Suché mýto 19 (Hodžovo námestie), Bratislava. Prevádzkovateľ: SENGER s.r.o., Vrútky.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytovací zařízení PETIT, Bratislava
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby