– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion Zelený dvor, Huncovce

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Penzion Zelený dvor [Zvětšit - nové okno]
20 0
Umístění: Na námestí v obci Huncovce pod Tatrami. Autobusová zástavka 200 m. Vlaková stanica Veľká Lomnica 1,5 km. Kryté termálne kúpalisko 5 km, golfové ihrisko 5 km. Kežmarok 4 km. Do najbližšej tatranskej osady Tatranská Lomnica je 9 km. Poprad 10 km.
Ubytování: Penzión s kapacitou 20 osôb v 7 izbách (2x2, 4x3, 1x4 lôžka). Všetky izby majú vlastné soc. zariadenie (na 4-lôžkovej izbe je hydromasážna vaňa), TV+SAT, wifi. V penzione je vlastný bar. Možnosť grilovania a posedenia vo dvore. Parkovanie vo dvore. Možnosť dohovoriť dovoz od vlaku z Popradu a rozvoz do blízkych lokalít alebo rozvoz a vstupenky na hokejové zápasy HC LEV Poprad (KHL).
Cena: Zimná a letná sezóna (9.1.-15.4. a 16.5.-15.9.): 10 EUR/os/noc. Mimosezóna: 8 EUR/os/noc. Silvester (23.12.-9.1.): 12 EUR/os/noc. Ceny sú konečné (vrátane rekreačného poplatku) a platné aj pri pobyte na 1 noc (pobyty na 3 a viac nocí zľava 6 %, na 8 a viac nocí 12 %). Pri ubytovaní iba 1 osoby na izbe príplatok 70 %.
Adresa: Penzion Zelený Dvor, Jozef Hohol, Farska 68, 059 92 Huncovce
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Zelený dvor, Huncovce
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby