– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion Za humny, Jirny u Prahy

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Penzion Za humny, Jirny u Prahy

Polabí / Praha / Kersko
Penzion Za humny [Zvětšit - nové okno]
19
Umístění: Na kraji obce Jirny východně od Prahy, u sjezdu z dálnice D11 (exit 8). Autobusová zastávka 800 m (spojení MHD na Černý Most 14 minut). V nedalekém Klánovickém lese je spoustu pěších turistických stezek i značených udržovaných cyklotras. Tipy na výlety: Klánovice (tenis, golf) 5,5 km, Úvaly (rozhledna,tenis, koupání) 7,5 km, Toušeň (slatinné lázně, krásné procházky), Přerov nad Labem (skanzen a muzeum), Lysá nad Labem (výstavy, Botanicus), Hrabalovo Kersko (procházky, houbaření).
Ubytování: Penzion s 2-, 3- a 4-lůžkovými pokoji. Každý pokoj je vybaven sprchovým koutem a toaletou. V penzionu je wifi, TV. Nehlídané parkoviště přímo u penzionu. Součástí penzionu je restaurace s jídly tradiční české kuchyně a s letní venkovní terasou, kapacita až 60 míst.
Cena: Celoročně: 1 osoba 350 Kč/noc (2 a více nocí 300 Kč/os/noc), 2 a více osob 300 Kč/os/noc (2 a více nocí 220 Kč/os/noc). Děti 5-15 let 150 Kč/os/noc. Ceny jsou konečné (obsahují rekreační poplatek, povlečení, energie).
Adresa: Penzion Za Humny, Jana Srbová, Brandýská 750, 250 90 Jirny
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Za humny, Jirny u Prahy
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...