– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Levné ubytování na Drahanské vrchovině

Penzion U Výra, Výrovice

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Penzion U Výra, Výrovice

Penzion U Výra [Zvětšit - nové okno]
50 2
Umístění: Ve Výrovicích, u břehu Výrovické přehrady v areálu ATC Výr. Tipy na výlet: Znojmo 10 km, zámek Jevišovice 18 km, zámek Vranov nad Dyjí a Vranovská přehrada 30 km, zřícenina Cornštejn 38 km, hrad Bítov 40 km. Milovníkům cykloturistiky se nabízí množství dobře značených tras, které protínají celý Národní park Podyjí a pokračují přes hraniční přechod Hardegg do sousedního Rakouska.
Ubytování: Penzion s kapacitou 50 lůžek ve 4 apartmánech (4x4 lůžka) a 13 pokojích (6x2, 4x3, 2x4 lůžka, bezbariérový 1x2 lůžka). Všechny pokoje jsou slunné, mají vlastní soc. zařízení, balkon a poskytují výhled na Výrovickou přehradu. Apartmány mají také kuchyňský kout a terasu. V penzionu je wifi, moderní restaurace s kvalitní kuchyní, společenská místnost, letní terasa. Parkování u penzionu. Před penzionem je dětské hřiště (prolézačky, skluzavka, pískoviště, houpačka). Vhodné i pro pořádání oslav.
Adresa: Penzion U Výra, Výrovice 95, 671 34 Horní Dunajovice. Majitel: Ing. Karel Mucha. Asistentka: Denisa Vikturnová.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion U Výra, Výrovice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby