– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion Urbanec, Vrbno pod Pradědem

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Penzion Urbanec [Zvětšit - nové okno]
24 0
Umístění: Na okraji Vrbna pod Pradědem v malebné zalesněné oblasti v podhůří Hrubého Jeseníku. Město Vrbno pod Pradědem je vyhledávaným rekreačním střediskem pro turistiku, cykloturistiku a zimní sporty. Okolí Vrbna je opředeno četnými pověstmi, na jejichž objevení se můžete vydat. Vlaková zastávka i autobus 1 km. Krytý bazén Karlova Studánka 7 km. Stravování v penzionu U Hradilů 50 m.
Ubytování: Penzion s kapacitou 24 osob v pokojích (6x 2-lůžkový, 2x 4-lůžkový) a apartmánu (4-lůžkovém). Pokoje mají společné sociální zařízení na chodbě. Apartmán má vlastní koupelnu. Společenská místnost s TV. Wifi připojení. Penzion je vhodný pro nenáročnou klientelu, především pro turisty a cyklisty. Penzion je v provozu pouze od 1.7. do 31.8.
Cena: Pokoje i apartmán: 1 noc 250 Kč/os, 2 a více nocí 150 Kč/os/noc. Rekreační poplatek 12 Kč/os/noc (jen dospělí). Ceny platí i při ubytování jen 1 osoby.
Adresa: Penzion, Ing. Ivan Urbanec, Žižkova 134, 793 26 Vrbno pod Pradědem
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Urbanec, Vrbno pod Pradědem
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby