– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Brněnská přehrada

Penzion Ve Vile, Tři Studně

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Penzion Ve Vile [Zvětšit - nové okno]
12 0
Umístění: Na Vysočině, v malebné horské vesničce Tři Studně, 7 km od Nového Města na Moravě. Sportovní rybolov na rybníku Sykovec (300 m). Medlovský rybník - přírodní koupání (1,3 km). Okolí Třech Studní je rájem pro běžecké lyžování (téměř přímo od penzionu vedou upravované stopy) a cyklistiku, vyhledává jej také velké množství houbařů.
Ubytování: Penzion v rekonstruované vile hudebního skladatele Václava Kaprála ze 30. let minulého století. Penzion má 4 pokoje (dva 2-lůžkové a dva 3-lůžkové s možností přistýlky) s vlastním sociálním zařízením, vybavenou kuchyňskou linkou (nádobí, mikrovlnka, dvouplotýnkový vařič, rychlovarná konvice) a TV. V penzionu je wifi. U vily je klidná zahrada s ohništěm, pískovištěm a houpačkami. Vila je obklopena velikou klidnou zahradou, parkování v uzamčeném areálu.
Cena: Celoročně: 1-6 nocí 320 Kč/os/noc, 7 a více nocí 300 Kč/os/noc. Dítě do 10 let 200 Kč/noc, do 3 let bez nároku na lůžko zdarma. Pes 70 Kč/noc. Rekreační poplatek 12 Kč/os/noc. V sezóně (letní a jarní prázdniny) se účtují i neobsazená lůžka (100 Kč/noc) a preferují se týdenní pobyty, v mimosezóně ceny platí i při ubytování jen 1 osoby na pokoji.
Adresa: Penzion Ve Vile, Václav Trčka, Tři Studně 29, 592 04 Fryšava
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Ve Vile, Tři Studně
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...