– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion Vila Frýdštejn, Frýdštejn u Malé Skály

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

100 % (2)
Penzion Vila Frýdštejn [Zvětšit - nové okno]
18
Umístění: V horské vesničce Frýdštejn v Českém ráji, 3,5 km od centra Malé Skaly. 450 m od penzionu se tyčí romantická zřícenina hradu Frýdštejn. Koupaliště ve Frýdštejně 1 km, rozhledna Kopanina 1,7 km, zámek Malá Skála 2,9 km (po turistické stezce). V okolí penzionu je velký výběr dalších turistických cílů.
Ubytování: Penzion s kapacitou 18 lůžek ve 2- až 4-lůžkových apartmánech. Každý apartmán je s vlastní kuchyňkou, koupelnou a výhledem na zříceninu hradu Frýdštejn. Bezplatné WiFi připojení. Parkování na uzamykatelném pakovišti u penzionu. Úschovna lyží a kol. V penzionu je bufet s posezením (20 osob) a salonek (24 osob). Letní venkovní posezení s grilem. Možnost objednávky snídaní a večeří.
Cena: Celoročně mimo Silvestr: apartmán 2-lůžkový 700 Kč/apartmán/noc (jen 1 osoba 500 Kč/noc), 3-lůžkový 900 Kč/noc, 4-lůžkový 1.000 Kč/noc, 6-lůžkový (2 pokoje) 1.300 Kč/noc. Dítě do 3 let zdarma (bez nároku na lůžko). Malé domácí zvíře 60 Kč/noc. Snídaně 135 Kč (dítě 3-6 let 60 Kč). Parkování v uzavřeném areálu i úschova kol zdarma. Ceny jsou konečné (obsahují i rekreační poplatek a povlečení) a platí i při ubytování jen na 1 noc.
Adresa: Penzion Vila Frýdštejn (Pension Vila Frýdštejn), Frýdštejn 91, 468 32 Frýdštejn u Malé Skály. Majitelka: Eva Buriánková. Provozovatel: Antonín Kovář.
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

100 % (26. 8. 2012, 12.53)
Uživatel zde byl ubytován od 26. srpna 2012 do 26. srpna 2012.
bardzo mili i uczynni wlasciclele, czyste, dobrze wyposażone pokoje, do tego na miejscu restauracja i pub w jednym, no i podworko szczegolnie przydatne rodzinom z dziecmi, cisza i spokoj. GORĄCO POLECAM
100 % (27. 3. 2012, 21.12)
Skvělé ubytování na skvělém místě, naprostá spokojenost, paní majitelka vyjde ve všem vstříc, je nesmírně ochotná. Vyhovovalo nám zejména čisté prostředí bez koberců,účelně zařízené pokoje, příjemné bylo parkování na dvoře. Rádi jsme se vrátili na víkendový pobyt znovu.Vřele doporučuji!

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Vila Frýdštejn, Frýdštejn u Malé Skály
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...