– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion Věra, Aš

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Penzion Věra,

14
Umístění: V klidné části Aše, nedaleko centra města. V docházkové vzdálenosti se nachází moderní sportovně rekreační areál na vrchu Háj, sjezdové a běžecké tratě, krytý bazén a další veřejná sportoviště. Saské lázně Bad Elster 11 km, Bad Brambach 21 km, bavorské město Selb (porcelán Rosenthal) 9 km.
Ubytování: Penzion v rodinné vilce s upravenou zahradou. Pokoje 1x1, 3x2 a 1x3 lůžka, v létě navíc další pokoj 1x4 lůžka. Soc. zařízení je společné pro všechny pokoje. Jeden z pokojů je vybaven kuchyňskou linkou. Všechny pokoje jsou vybaveny základním nádobím a varnou konvicí. K dispozici jsou PB vařiče, lednička, mikrovlnka a TV. V penzionu je WiFi.
Cena: Celoročně: 1 noc 230 Kč/os, 2 a více nocí 200 Kč/os/noc. Ceny platí při ubytování 2 a více osob na pokoji a jsou konečné (včetně povlečení, energií a všech poplatků).
Adresa: Penzion Věra, Věra Biedroňová, Petra Bezruče 32, 352 01 Aš
Poznámky: Prezentace byla přesunuta do archivu, neboť inzerent dlouhodobě nereagoval na výzvy k aktualizaci.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Věra, Aš
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby