– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Tokajský dom Ostrožovič, Velká Trňa

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Tokajský dom Ostrožovič, Velká Trňa

Tokajský dom Ostrožovič [Zvětšit - nové okno]
41
Umístění: V obci Veľká Tŕňa v Tokajskej vinohradníckej oblasti v Zemplínskych vrchoch. Pri Tokajskom dome ideálne príležitosti pre aktívny relax: cvičná golfová odpalová lúka, pétanque, môžete si požičiať horské bicykle a pozrieť si okolie, zahrať futbal, volejbal či hru guličky. Pri dome sú chované ovečky.
Ubytování: Originálny vinársky podnik. Izby: Furmint a Lipovina (2-posteľové so spoločným sociálnym zariadením), Kráľovná Alžbeta (manželská posteľ, vlastné soc. zariadenie), Cibéby (4-posteľová s vlastným soc. zariadením). V našich tokajských izbách nájdete absolútny pokoj, náš vínny minibar je vám plne k dispozícii a naši kuchári ulahodia aj vášmu žalúdku. Degustačná miestnosť pre 50 osôb s videoprojektorom (organizovanie obchodných stretnutí). Ponúkame štýlové ubytovanie aj v Penzióne Tokaj v areáli firmy pre 16 osôb.
Cena: Izba so spoločným soc. zariadením 25 EUR/os/noc (iba 1 osoba 35 EUR/izba/noc). Izba s vlastnou kúpeľnou 33 EUR/os/noc (iba 1 osoba 50 EUR/noc). Raňajky 6 EUR/os/noc. Možnosť skupinových zliav.
Adresa: Penzión Tokajský dom (penzión Ostrožovič), Jaro a Jarka Ostrožovič - výroba vína v tokajskej oblasti, Nižná 233, 076 82 Veľká Tŕňa
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Tokajský dom Ostrožovič, Velká Trňa
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby