– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Levné ubytování na Drahanské vrchovině

Penzion Pod Vápenkami, Sudoměřice u Strážnice

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Penzion Pod Vápenkami [Zvětšit - nové okno]
17
Umístění: V Sudoměřicích u Strážnice, na hranici CHKO Bílé Karpaty, přímo u vinařské cyklostezky. Autobusová zastávka 300 m. Vlaková stanice Sudoměřice nad Moravou 1,5 km. Slovenské mesto Skalica (koupaliště, golf) 3,8 km. Strážnice (zámek, muzeum, skanzen) 6,3 km. V blízkosti je Baťův kanál (přístav 3,3 km) a lokalita vinných sklepů Petrov - Plže (památková rezervace).
Ubytování: Penzion s 2- a 4-lůžkovým apartmánem a 2-, 3- a 4-lůžkovým pokojem. Apartmány mají vlastní kuchyňku, koupelnu (sprcha, WC), TV a internet. V penzionu je společenská místnost. Penzion je v uzavřeném areálu, parkování pod zastřešením. Na velké travnaté ploše je možnost sportování, grilování, opékání na ohni, postavení stanu. Majitelé penzionu vlastní také vinný sklípek, kde je možnost posezení i s degustacemi vína.
Cena: Pokoj: 3-4 osoby 330 Kč/os/noc (jen 2 noci 355 Kč/os/noc, 1 noc 375 Kč/os), 2 osoby 355 Kč/os/noc (jen 2 noci 375 Kč/os/noc, 1 noc 390 Kč/os), 1 osoba 375 Kč/noc (jen 2 noci 390 Kč/noc, 1 noc 450 Kč). Apartmán: 3-4 osoby 390 Kč/os/noc (i jen na 1 noc), 2 osoby 390 Kč/os/noc (jen 2 noci 430 Kč/os/noc, 1 noc 450 Kč/os), 1 osoba 400 Kč/noc (jen 2 noci 450 Kč/noc, 1 noc 490 Kč). Přistýlka 250 Kč/noc. Ceny jsou konečné (včetně rekreačního poplatku) a platí celoročně. Posezení u vína (drobné pohoštění a litr vína nebo burčáku) 200 Kč/os, posezení s odborným výkladem a degustací vína 450 Kč/os.
Adresa: Penzion Pod Vápenkami, Miroslav Janeček, Sudoměřice 546, 696 66 Sudoměřice
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Pod Vápenkami, Sudoměřice u Strážnice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...