– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion U Prokopů, Horní Maršov

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Penzion U Prokopů, Horní Maršov

Penzion U Prokopů [Zvětšit - nové okno]
16 0
Umístění: V horském středisku Horní Maršov v Krkonoších, 400 m od centra (lékárna, lékař, pošta, potraviny, restaurace). U Horního Maršova je lyžařský vlek Třešňovka, 20km upravovaný běžkařský okruh, cyklistické a turistické trasy. Lyžařská střediska: Velká Úpa 3 km, Horní Albeřice, Malá Úpa 5 km, Pec pod Sněžkou 8 km, Černá Hora 6 km. Skibus 300 m.
Ubytování: Penzion s 2 apartmány. 1. apartmán: dva 3-lůžkové pokoje (k pronájmu i samostatně, možnost přistýlky), obývací pokoj (2 lůžka). 2. apartmán: 4-lůžkový pokoj (možnost 2 přistýlek). Oba apartmány mají soc. zařízení (sprchový kout), TV+SAT, CD a DVD přehrávač, plně vybavenou kuchyň (lednička, mikrovlnka, rychlovarná konvice), jídelnu. V celém penzionu je wifi. Zahrada (houpačka, pískoviště, odrážedla, dětský bazének, trampolína), posezení na letní terase (gril), v létě bazén. Parkování u penzionu. Domácí zvíře po dohodě. Možnost zapůjčení dětské krosničky nebo sportovního kočárku Crooser (zapojení za kolo).
Cena: Léto (01.06.-30.09.): 200 Kč/os/noc (dítě do 10 let 140 Kč/noc). Zima (15.12.-31.03.): 250 Kč/os/noc (dítě do 10 let 190 Kč/noc). Mezisezóna: 180 Kč/os/noc (dítě 120 Kč/noc). Rekreační poplatek 14 Kč/os/noc (do 18 let 4 Kč/noc). Ceny platí při ubytování min. 2 osob. Preferujeme pobyty od neděle do neděle (zvláště v zimě), ale nejsou podmínkou.
Adresa: Penzion U Prokopů, Kateřina Prokopová, Promenáda 153, 542 26 Horní Maršov
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion U Prokopů, Horní Maršov
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby