– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion U nás, Oravský Podzámok

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Penzion U nás [Zvětšit - nové okno]
19 0
Umístění: V krásnej oravskej obci Oravský Podzámok, v tesnej blízkosti Oravského hradu. Autobusová zastávka 250 m, obchod 500 m, reštaurácia 300 m. V okolí je veľa možností pre turistiku, cykloturistiku, lyžovanie (Ski Racibor so 4-sedačkovou lanovkou 1,5 km, Kubínská hoľa 17 km), vodné športy (splavovanie rieky Oravy). Oravská priehrada 21 km. Termálne kúpaliská: Bešeňová 37 km, Oravice 39 km.
Ubytování: Penzion s 5 apartmánmi (2 lôžka + prístelka, 2 lôžka + 2 prístelky, 3 lôžka, 4 lôžka, 5 lôžok). Každý apartmán je vybavený kuchynkou, TV a soc. zariadením. Pre všetky apartmány je spoločná je veľká spoločenská miestnosť (TV, Hi-fi veža, možnosť 4 prístelkov). Bezplatné Wi-Fi pripojenie.
Cena: Celoročne: prvá a druhá noc 10 EUR/os/noc, tretia a štvrtá noc 9 EUR/os/noc, piata a ďalšie noci 8 EUR/os/noc. Deti 5 EUR/os/noc, malé deti bez nároku na lôžko zdarma. Ceny sú konečné (vrátane rekreačného poplatku aj posteľnej bielizne) a platné pri ubytovaní 2 a viac osôb v apartmánu.
Adresa: Penzion U nás, Miroslav Macek, Oravský Podzámok 113, 027 41 Oravský Podzámok
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion U nás, Oravský Podzámok
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...