– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion U Kozy, Liběšice - Trnobrany u Úštěku

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Penzion U Kozy [Zvětšit - nové okno]
16
Umístění: V CHKO České středohoří, v obci Trnobrany, pod svahem mohutné hory Sedlo (726 m). Vlaková stanice Liběšice 1,2 km. V okolí jsou vhodné podmínky pro turistiku a houbaření, bývají i tratě pro běžkaře. Rybník Chmelař (koupání) 3,5 km. Litoměříce 14 km, Terezín 17 km, Lovosice 22 km, Ústí nad Labem 27 km.
Ubytování: Penzion se 2 pokoji, maringotkou a možností stanování. Každý pokoj má 8 lůžek na starobylých palandách (poschoďových dřevěných postelích). V penzionu je i hostinec U Kozy (možnost plné penze, domácí kuchyně, nepasterizovaná piva, wifi). Sdružení, které penzion provozuje, nabízí grilování, jízdy na koni, let ultralightem, hony, jízdu showgliderem. Na pozemku penzionu je rybník (plavání, možnost stanování) a bazén pro děti. 500 m od hostince nabízíme maringotku (2-lůžková místnost, místnost s rozkládacím gaučem, kuchyňka, plynový sporák, zásoba pitné vody, suché WC, topení uhlí + dřevo).
Cena: Penzion: celoročně 350 Kč/os/noc, s plnou penzí 650 Kč/os/noc (min. 1 osoba). Stanování: 50 Kč/stan/noc. Maringotka: léto 50 Kč/os/noc (min. 1 osoba), zima (s topením) 100 Kč/os/noc (min. 2 osoby). Ceny jsou konečné (včetně všech poplatků i povlečení) a platné i při ubytování jen na 1 noc.
Adresa: Penzion U Kozy (farma U Kozy), Petr Macek, Trnobrany 34, 411 45 Liběšice. Provozovatel: Občanské sdružení Starosti - Sorge.
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion U Kozy, Liběšice - Trnobrany u Úštěku
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...