– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion Teresa, Krynica-Zdrój - Tylicz

85 % (1)
+48 184 731 188, mob. +48 606 495 850 teresasekula@go2.pl
Penzion Teresa [Zvětšit - nové okno]
Umístění: Na rozhraní Sadeckých a Nízkých Beskyd, v malebné klidné obci Tylicz 6 km od známých polských lázní Krynica-Zdrój. V okolí jsou krásné trasy na kolo i pěší turistiku, v zimě lyžařské vleky přímo v Tyliczi, lanovka v Krynici. Hraniční přechod na Slovensko Muszynka 7 km, slovenské mesto Bardejov (pamiatka UNESCO) 25 km.
Ubytování: Penzion s velkou upravenou zahradou, vhodný především pro rodiny s dětmi. V penzione jsou 2- a 3-lůžkové pokoje a studia 2+2 a 2+3 lůžka. Pokoje i studia mají vlastní soc. zařízení, TV-SAT, radio, Wi-Fi, varnou konvici a ledničku, většina má i vlastní balkón. a TV. Na zahradě je velký altánek (grilování při muzice), atrakce pro děti, travnatá plocha pro hry (možná využít i jako hřiště na volejbal či badminton). Možnost celodenního stravování (regionální kuchyně z domácích výrobků). Bezplatné parkoviště.
Cena: Celoročně: podle termínu a počtu nocí 40-60 zł/os/noc, min. 2 osoby. Snídaně 15 zł, oběd s desertem 25 zł, večeře 15 zł. Slevy pro děti i větší skupiny. Ceny jsou včetně povlečení a ručníků.
Adresa: Penzion Teresa (penzión Tereza, Dom Wypoczynkowy Teresa), Teresa Sekuła, ul. Kazimierza Wielkiego 64, 33 383 Tylicz (Tylič) u města Krynica-Zdrój
Poznámky: Fotografie: Robert Vystrčil (levneubytovani.net), 2012.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

85 % (11. 10. 2012, 12.47)
Uživatel zde byl ubytován od 6. září 2012 do 9. září 2012.
Čisté a kvalitní ubytování. Z negativ by se dala asi zmínit varná konvice na pokoji, která byla s nekrytou topnou spirálou a zanešená vodním kamenem. Ale to je \"malá mucha\", varná konvice rozhodně nebývá běžným standardem. Velmi se nám líbily designové drobnosti v penzionu jako například konvička na čaj s logem ubytování. Pomáhá to navození příjemné atmosféry. Velmi dobré byly snídaně, byly bohaté, kromě neděle bylo podáváno čerstvé ranní pečivo a časté byly místní produkty - mně především chutnal velký kus domácího tvarohu a k tomu i dobrá marmeláda (možná též domácí). Snídaně se podávají mezi 8.30 a 9.30, večeře bývají již odpoledne (na to je třeba dát pozor, pokud plánujete pozdější návraty z túr, ale možná by se dalo s paní dohodnout).

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Teresa, Krynica-Zdrój - Tylicz
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...