– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion Tendr, Deštné v Orlických horách

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

99 % (1)
Penzion Tendr [Zvětšit - nové okno]
38 0
Umístění: Uprostřed rekreačního střediska Deštné v Orlických horách. Lyžařský vlek je u penzionu, lanovka cca 200 m. Přímo u penzionu se nachází autobusová zastávka, parkoviště, obchod, lyžařský servis a lyžařská škola. V okolí jsou četné značené turistické a cyklistické trasy. Tipy na výlet: zámek Nové Město nad Metují 25 km, zámek Opočno 24 km, zámek Častolovice 27 km, pevnost Hanička 24 km.
Ubytování: Penzion s kapacitou 38 lůžek v 10 pokojích (3x2, 5x3, 2x4 lůžka). V každém pokoji je možnost přistýlky. V penzionu je společná kuchyň, společné soc. zařízení (5x WC, 3 sprchové kouty a 1 koupelna s vanou), společenská místnost s balkonem. Parkování přímo u penzionu.
Cena: Léto a mimosezóna (18.3.-15.12.): 190 Kč/os/noc. Zima (15.12.-18.3.): 250 Kč/os/noc, skupina 20 a více osob na týdenní pobyt 190 Kč/os/noc. Ceny jsou konečné (obsahují i rekreační poplatek a povlečení) a platí při pobytu 2 a více osob na pokoji, i při ubytovnání jen na 1 noc.
Adresa: Penzion Tendr, Miloš Balihar, Deštné v Orlických horách 166, 517 91 Deštné v Orlických horách
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

99 % (26. 11. 2012, 12.35)
Uživatel zde byl ubytován od 16. listopadu 2012 do 18. listopadu 2012.
Příjemné prostředí, usměvavý personál.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Tendr, Deštné v Orlických horách
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby