– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion Tempo Tatry, Pribylina

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

95 % (1)
Penzion Tempo Tatry [Zvětšit - nové okno]
42
Umístění: V Pribyline, uprostred Liptovskej kotliny, v prostredí obklopenom vrcholkami Západných, Vysokých a Nízkých Tatier. Vhodné východisko pre túry do priľahlých hôr (Bystrá, Kriváň), v zime pre zjazdové i bežecké lyžovanie. V Pribyline je Múzeum Liptovskej dediny. Aquapark Tatralandia 24 km. Blízká rieka Belá je vhodná pre rafting.
Ubytování: Penzion s 16 izbami a 5 apartmánmi v dvoch budovách. Izby aj apartmány sú 2-lôžkové a majú vlastné soc. zariadenie, TV a chladničku. Dve spoločné kuchyne a jedálne. Spoločenské hry, knihy, elektronické šípky, stolný futbal. V penzionu je vlastná reštaurácia (34 miest, možnosť aj plnej penzie), letná terasa (36 miest), salónik (12 miest), bar, záhradný grill s posedením. Parkovanie pre 12 áut pri penzione. V penzione je jacuzzi (6 osôb), fínská sauna a mini fitness. Ponúkame odvoz na Podbanské, Tri Studničky, Štrbské Pleso a iné východiská túr.
Cena: Zima (5.1.-23.4.): penzión 15 EUR/os/noc (iba 1 osoba 22 EUR/noc), podkrovie 10 EUR/os/noc (iba 1 osoba 15 EUR/noc), min. 3 noci. Silvester (27.12.-4.1.): +3 EUR/os/noc k zimným cenám. Mimosezóna: zľava 2 EUR/os/noc od zimných cien. Polpenzia 10 EUR. Rekreačný poplatok 0,5 EUR/os/noc.
Adresa: Penzion Tempo Tatry a reštaruácia Tempo Tatry, Miroslav Bolvanský, Pribylina 3, 032 42 Pribylina
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

95 % (21. 4. 2012, 14.04)
Uživatel zde byl ubytován od 30. září 2011 do 2. října 2011.
Hezké a čisté ubytování. Navíc poměrně dlouho do večera otevřená hezká menší vlastní restaurace, která po návratu z túr přijde velmi vhod. Pan majitel o připravovaných jídlech mluví s láskou a skutečně vás umí nalákat. Stejně tak asi daná jídla společně se ženou i připravují, neboť jsou skutečně chutná. K dispozici má vždy několik jídel, která je schopná upravit podle chuti hostů. Velmi příjemná služba je nabízený odvoz autem do východiska túr. Neboť zdejší autobusové spojení není úplně časté, přišlo nám to velmi vhod.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Tempo Tatry, Pribylina
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...