– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion Tatry, Ždiar

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Penzion Tatry [Zvětšit - nové okno]
Umístění: V strede obce Ždiar, pod končiarmi Vysokých Tatier, v pamiatkovo chránenej rezervácii ľudovej architektúry. V Ždiari je múzeum, tenisové kurty, požičovňa bicyklov, v zime ľadová plocha na korčuľovanie. Bike park v Bachledovej doline 3 km. Belianska jaskyňa 7,3 km. Aquacity Poprad 31 km. Lyžovanie: Bachledová 4,5 km, Štrbské Pleso 38 km.
Ubytování: Penzion s izbami, apartmánmi, suitami a študiom. Izby sú 2- a 3-lôžkové, apartmány a suity 2-spálňové pre 4-5 osôb, podkrovné štúdio pre 2 osoby. Všetky izby majú vlastné soc. zariadenie, chladničku, rýchlovarnú konvicu, balkón, TV+SAT, bezplatné pripojenie na internet. Študio a apartmány sú naviac vybavené kuchynkou. K dispozícii je detská postielka. Parkovanie v areáli penziónu. Zvieratá malé rasy sú povolené. Možnosť raňajok a večerí. Vedľa penziónu máme vlastnú reštauráciu Goral (je najstaršia v Ždiari).
Cena: Leto (1.7.-31.8.): izba 2-lôžková 28 EUR/izba/noc, 3-lôžková 38 EUR/izba/noc, suita 55 EUR/suita/noc, apartmán 60 EUR/apartmán/noc, študio 32 EUR/štúdio/noc, min. 2 noci. Zima (2.1.-15.3.): izba 2-lôžková 30 EUR/izba/noc, 3-lôžková 42 EUR/noc, suita 60 EUR/noc, apartmán 65 EUR/noc, študio 35 EUR/noc, min. 2 noci. Mimosezóna: izba 2-lôžková 24 EUR/izba/noc, 3-lôžková 34 EUR/noc, suita 50 EUR/noc, apartmán 55 EUR/noc, študio 30 EUR/noc, pri ubytovaní len na 1 noc +2 EUR/os. Rekreačný poplatok 0,40 EUR/os/noc. Raňajky 5 EUR, večera 5 EUR. Ceny sú vrátane DPH.
Adresa: Penzión Tatry, Zuzana Bachledová, Ždiar 680, 059 55 Ždiar
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Tatry, Ždiar
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...