– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion Sultán, Štúrovo

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

100 % (1)
Penzion Sultán [Zvětšit - nové okno]
45 0
Umístění: Priamo v centre mesta Štúrovo, v nádhernej pešej zóne. Štúrovo patrí do najteplejšej oblasti Slovenska a je známe termálnym kúpaliskom (vzdialené 10 min. pešo). Turisticky atraktívne je susedné maďarské mesto Esztergóm (Ostrihom) s krásnou katedrálou. V blízkosti sú Kováčovské kopce s mediteránnou flórou.
Ubytování: Penzion s 1-, 2- a 3-lôžkovými izbami s možnosťou prístelky. Každá izba má vlastné soc. zariadenie (WC, sprchový kút,umyvadlo), kuchynský kútik (chladnička, mikrovlnka, varná kanvica), TV. Pred penziónom je možnosť grilovania. V budove penzionu sa nachádza reštaurácia a cukráreň.
Cena: Letná sezóna (19.6.-28.8.): 2-lôžková izba 290 EUR/izba/týždeň, 3-lôžková 360 EUR/izba/týždeň (iba turnusy od soboty do soboty). Mimosezona: 1 osoba 17 EUR/noc, 2-lôžková izba 30 EUR/izba/noc (týždeň 240 EUR), 3-lôžková 42 EUR/izba/noc (týždeň 310 EUR). Prístelok 6 EUR/os/noc. Cena týždňových pobytov je vrátane raňajok! Deti do 3 rokov bez nároku na lôžko zdarma. Parkovanie zdarma. Rekreačný poplatok 0,55 EUR/os/noc.
Adresa: Penzión Sultán, Andrea Agušogluová, Hlavná 17, 943 01 Štúrovo
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

100 % (4. 11. 2014, 21.40)
Uživatel zde byl ubytován od 26. října 2014 do 29. října 2014.
S manželem a vnučkou jsme byli velmi spokojení.doporučuji i pro rodiny s dětmi.naprosto vše pořádku.ochota personálu,opakovaně se do této penzionu budu vracet.vřele doporučuju všem.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Sultán, Štúrovo
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby