– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion Argenta, Horní Město - Stříbrné Hory u Rýmařova

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Penzion Argenta [Zvětšit - nové okno]
30 0
Umístění: Na hranici mezi Nízkým a Hrubým Jeseníkem, na okraji vesničky Stříbrné hory, 500 m od silnice Horní Město - Rýmařov. Autobus 500 m (spojení do Rýmařova i Karlovy Studánky, v létě zde fungují cyklobusy, v zimě skibusy). Potraviny v obci Skály 700 m. Přímo kolem penzionu vedou stopy Rýmařovských běžeckých lyžařských tras. Rešovské vodopády 6 km, hrad Sovinec 20 km, Křížový vrch u Rudy 8 km, lezecké terény na Rabštejně 12 km, Tvrdkovská přehrada 5 km (přírodní koupání).
Ubytování: Penzion s jednoduchým ubytováním, procházející rekonstrukcí, s kapacitou 30 lůžek (pokoje 2x2, 4x4 lůžka, apartmán 1x6 lůžek, možnost 4 přistýlek). Sociální zařízení jsou společná na patře, ve všech pokojích jsou umývadla s teplou vodou. Možnost stravování, přímo v penzionu je restaurace s celodenním provozem (teplá a studená kuchyně, krajové speciality). Společenská místnost s TV a krbem. Venkovní posezení s krbem a ohništěm, sauna s venkovním bazénem, billiard, šipky a fotbálek.
Cena: Celoročně: 1-2 noci 200 Kč/os/noc, 3 noci a více 150 Kč/os/noc. Děti 6-15 let 100 Kč/os/noc, do 6 let zdarma. Rekreační poplatek 10 Kč/os/noc. Nic dalšího se nepřiplácí (v ceně je povlečení i energie, i v zimě). Ceny jsou platné při ubytování 2 a více osob. I v hlavní sezóně jsou možné pobyty na libovolný počet nocí.
Adresa: Penzion Argenta, Jan Lichtenberg, Stříbrné Hory 3, 793 44 Horní Město
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Argenta, Horní Město - Stříbrné Hory u Rýmařova
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...