– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion Stodolisko, Habovka

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Penzion Stodolisko, Habovka

Penzion Stodolisko [Zvětšit - nové okno]
24 0
Umístění: Na Orave, v podhorskej obci Habovka pri Zuberci. V lete turistika v blízkych Roháčoch (skalnaté štíty, hlboké doliny, plesá a vodopády), v zime lyžovanie (lyžiarske vleky v Zuberci, 4-sedačková lanovka v Spálenej doline). Termálne kúpele Oravice 12 km, Oravská priehrada 26 km. Múzeum oravskej dediny 7 km.
Ubytování: Penzion s izbami (5x2 lôžka) a apartmánmi (1x2, 2x4 lôžka). Vo všetkých izbách a apartmánoch je vlastná TV, kuchynský kútik (chladnička, el. jednoplatnička, rýchlovarná konvica, príslušenstvo) a soc. zariadenie. V apartmánoch sú samostatné spálne a obývacia miestnosť. Priamo v penzionu sa nachádzajú potraviny a denný bar. Možnosť zahrát si stolný tenis. Možnosť podávania raňajok. Parkovanie priamo v objekte.
Cena: Leto (15.6.-15.9.): apartmán pre 5 osôb 45 EUR/noc (4 osoby 36 EUR/noc, 3 osoby 30 EUR/noc, 2 osoby 26 EUR/noc), izba pre 2 osoby 20 EUR/noc (iba 1 osoba 15 EUR/noc), prístelka 9 EUR/noc (dieťa 7 EUR/noc). Zima (2.1.-30.4.): apartmán pre 5 osôb 50 EUR/noc (4 osoby 45 EUR/noc, 3 osoby 35 EUR/noc, 2 osoby 30 EUR/noc), izba pre 2 osoby 24 EUR/noc (iba 1 osoba 15 EUR/noc), prístelka 10 EUR/noc (dieťa 8 EUR/noc). Silvester: izba 40 EUR/noc, apartmán 80 EUR/noc. Pri ubytovaní iba na 1 noc v izbe +6 EUR/izba/noc. Ceny sú konečné (obsahujú aj rekreačný poplatok).
Adresa: Penzion Stodolisko, Stanislav Jantoľák, Habovka 320, 027 32 Habovka. Kontaktná osoba: Peter Jantoľák.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Stodolisko, Habovka
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby