– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Rodinný penzion Soňa, Ždiar

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Rodinný penzion Soňa (925 m), Ždiar

Rodinný penzion Soňa [Zvětšit - nové okno]
18 0
Umístění: Nad centrom rázovitej goralskej obce Ždiar, vo svahu Filipského vrchu, v mieste s nádherným výhľadom na vrcholy Belianských Tatier. Na okolitých lúkach tu môžete vidieť rôzne zvieratá - kone, kravy, ovce, kozy, sliepky.
Ubytování: Rodinný penzion s izbami (1x2, 1x3, 1x4 lôžka), apartmánmi (2x4 lôžka) a domácou atmosférou. V každej izbe alebo v apartmáne je vlastná kúpeľňa, TV-SAT, WiFi internet a chladnička. Spoločná zariadená kuchynka. Terasa s posedením a výhľadom na Tatry. Záhrada, celoročne prístupný altánok s krbom a pieckou (grilovanie, varenie gulášu, opekanie klobások), detský kolotoč, šmýkačka, trampolína, hojdačky a pieskovisko. Ubytovanie je vhodné pre rodiny s deťmi, skupiny rodín a ľudí, ktorý preferujú pokoj.
Cena: Izby: 2-posteľová 25 EUR/izba/noc, 3-posteľová 36 EUR/izba/noc, 4-posteľová 42 EUR/izba/noc. Apartmány: 50 EUR/apartmán/noc. Detská postieľka 3 EUR/noc, dieťa 3-11 rokov zľava 20 %. Rekreačný poplatok 0,40 EUR/os/noc (osoby nad 15 rokov). Posteľná bielizeň, energie aj parkovanie sú v cene. Raňajky 5 EUR (dieťa do 15 rokov 1,50-4,50 EUR), polpenzia 9 EUR (dieťa do 15 rokov 3,00-7,50 EUR). Ceny sú platné celoročne okrem Silvestra pri ubytovaní na 2 a viac nocí (pri pobyte iba na 1 noc +5 EUR/izba).
Adresa: Rodinný penzión Soňa, Ždiar 258, 059 55 Ždiar. Kontaktná osoba: Soňa Kriššáková.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Rodinný penzion Soňa, Ždiar
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...