– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion Smaragd, Přimda

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Penzion Smaragd, Přimda

Penzion Smaragd [Zvětšit - nové okno]
12 0
Umístění: V Českém lese, 700 m za hranicí města Přimda směrem na Rozvadov, v klidném prostředí u lesa. Okolí je vhodné pro pěší turistiku, cykloturistiku, houbaření, v zimě je v Přimdě sjezdovka, celoročně krytý bazén.
Ubytování: Malý rodinný penzión s kapacitou 12 lůžek ve 4 pokojích (1x1, 3x2 lůžka) a 1 apartmánu (1x2 lůžka). Všechny pokoje i apartmán mají vlastní sociální zařízení, TV a jídelní stůl. Na patře je společná vybavená kuchyňka (lednice, mikrovlnka, varná konvice). Recepce s 24hodinovým provozem. Možnost zapůjčení dětské postýlky. V budově penzionu je i masážní studio Relax.
Cena: Léto (15.05.-15.09.): 1-lůžkový pokoj 390 Kč/pokoj/noc, 2-lůžkový pokoj 600-700 Kč/pokoj/noc (dítě na přistýlce 100 Kč/noc), 2-lůžkový apartmán 1.500 Kč/noc. Zima (15.09.-15.05.): 1-lůžkový pokoj 490 Kč/pokoj/noc, 2-lůžkový pokoj 700-800 Kč/pokoj/noc (dítě na přistýlce 100 Kč/noc), 2-lůžkový apartmán 1.500 Kč/noc. Ceny platí při objednávce přes Internet (na místě je cena o 100 Kč/pokoj/noc vyšší), jsou konečné (včetně všech poplatků) a platí i při pobytech jen na 1 noc.
Adresa: Pension Smaragd (penzion Smaragd), Petr Koryťák, Borská 21, 348 06 Přimda
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Smaragd, Přimda
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...