– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion Slavkovský, Vysoké Tatry - Horní Smokovec

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Penzion Slavkovský (975 m), Vysoké Tatry - Horní Smokovec

Penzion Slavkovský [Zvětšit - nové okno]
25 0
Umístění: V Hornom Smokovci, priamo pod Slavkovskym štítom, na mieste s nádherným výhľadom do Podtatranskej kotliny aj na štíty Tatier, iba 1,4 km od centra Starého Smokovca. Zastávka ekektričky Horný Smokovec 250 m, Detská liečebňa Horný Smokovec 200 m, obchod 2 km. Aquapark v Poprade 14 km.
Ubytování: Penzión s rodinnou atmosférou. V penzióne sú 3x 2-lôžkové izby a 4x apartmány pre 2-4 osoby s možnosťou prísteľky. V každej izbe aj apartmáne je vlastné WC, kúpeľňa (sprcha alebo vaňa), TV, radio, CD, WiFi aj chladnička. Penzión má vlastnú kaviareň a reštauráciu. Priestranná slnečná terasa s posedením. Pred penziónom je vlastné parkovisko.
Cena: Mimosezóna (do 15.6.): s raňajkami 18 EUR/os/noc, s polopenziou 23 EUR/os/noc, aj pri ubytovaní iba na 1 noc. Sezóna (od 15.6.): s raňajkami 18 EUR/os/noc (v apartmáne 20 EUR/os/noc), s polopenziou 25 EUR/os/noc, min. 2 noci. Deti do 2 rokov zdarma, 2-12 rokov zľava 50 %. Rekreačný poplatok 1 EUR/os/noc. Posteľná bielizeň aj energie sú v cene. Ceny sú platné pri plnom obsadení izby alebo apartmánu.
Adresa: Penzión Slavkovský, Horný Smokovec 9, 062 01 Vysoké Tatry. Prevádzkovateľ: Ing. Miroslav Biroš.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Slavkovský, Vysoké Tatry - Horní Smokovec
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby