– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion Sen, Černá v Pošumaví

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Penzion Sen [Zvětšit - nové okno]
28 0
Umístění: V Černé v Pošumaví, v CHKO Šumava, 600 m Lipenské jezero (vodní sporty, koupání, písčitá a travnatá pláž, tobogán, rybaření). Okolí vhodné pro turistiku i cykloturistiku, v zimě pro lyžování - lyžařská střediska Kramolín a Hochficht.
Ubytování: Moderní penzion s kapacitou 28 lůžek v nekuřáckých pokojích a apartmánech. Pokoje jsou 2- a 3-lůžkové, s vlastní koupelnou a bezplatným WiFi internetem. Apartmány jsou 4-, 5- a 6-lůžkové a mají navíc i kuchyňský kout. Možnost dětské postýlky. Součástí penzionu je nekuřácká restaurace s krbem a zasklenou terasou (kapacita až 75 osob). Před penzionem je parkoviště a dětský koutek (houpačka, skluzavka). Uzamykatelné prostory na kola a lyže.
Cena: Sezona (1.6.-31.8., 20.12.-29.2.): 2-lůžkový pokoj 900 Kč/pokoj/noc, 3-lůžkový 1.250 Kč/pokoj/noc, 4-lůžkový 1.800 Kč/apartmán/noc. Mimo sezonu: 2-lůžkový pokoj 700 Kč/pokoj/noc, 3-lůžkový 1.000 Kč/pokoj/noc, 4-lůžkový 1.500 Kč/apartmán/noc. Děti do 3 let zdarma. Při ubytování jen na 1 noc +50 Kč/os. Rekreační poplatek 21 Kč/os/noc. Dětská postýlka 100 Kč. Pes 80 Kč/noc. Snídaně 95 Kč (děti 3-12 let 50 Kč). Pro větší skupiny výhodná rezervace celého penzionu.
Adresa: Penzion Sen, Josef Rolník, Černá v Pošumaví 26, 382 26 Černá v Pošumaví
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Sen, Černá v Pošumaví
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby