– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion Hugo, Sedlec-Prčice - Uhřice

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Penzion Hugo [Zvětšit - nové okno]
29
Umístění: Ve vesničce Uhřice, 1 km od města Sedlec-Prčice, v malebné horské krajině lesů a rybníků v České Sibiři a Jistebnické vrchovině (vrchol Javorová skála 723 m). Okolí je turisty nazýváno Český Merán. Lyžařský areál Monínec 2 km (uměle zasněžovaná sjezdovka o délce 1,2 km). Zdejší krajina je protkána cyklotrasami i tutistickými stezkami.
Ubytování: Penzion rodinného charakteru s celoročním provozem. 9 pokojů či apartmánů (5x2, 2x3, 2x4 lůžka, možnost 6 přistýlek), 5x koupelna (max. 2 pokoje sdílí společnou koupelnu). Společenská místnost s TV a kuchyňka. Apartmány mají kuchyňku vlastní, jeden navíc i terasu. Parkování v areálu penzionu i v garáži. Zapůjčení sportovního nářadí, kol, přístup k internetu. Hosty bez auta bezplatně přivezeme i odvezeme od vlaku či autobusu. Možnost stanování na přilehlém pozemku u nedalekého rybníka.
Cena: Pokoje: 290 Kč/os/noc, děti 2-8 let 200 Kč/os/noc, do 2 let zdarma. Pes 50 Kč/noc. Apartmány: s kuchyňkou 340 Kč/os/noc, s kuchyňkou a terasou 360 Kč/os/noc. Přistýlka 200 Kč/noc. Při pobytu jen na 1 noc +30 Kč/os. Při užití vlastních lůžkovin sleva 40 Kč/os/noc. Celý penzion (17-20 osob): 2 noci 8.400 Kč/penzion/2 noci, každá další noc 3.800 Kč/noc. Stanování: osoba 70 Kč/noc, stan 50 Kč/noc, auto, moto 70 Kč/noc, karavan 110 Kč/noc, stanoviště 50 Kč/noc. Ceny jsou konečné (včetně všech poplatků).
Adresa: Penzion Hugo a kemp Hugo, Hugo Erben, Uhřice 32, 257 91 Sedlec-Prčice
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Hugo, Sedlec-Prčice - Uhřice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby