– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion Šatlava, Nový Jičín

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Penzion Šatlava [Zvětšit - nové okno]
12
Umístění: V Novém Jičíně, v historické částí městské rezervace (renesanční obloukové náměstí je za rohem). Vlaková stanice Nový Jičín-město 1 km. V Novém Jičíně je zámek, Muzeum Novojičínska, koupaliště. Tipy na výlet: Štramberk (rozhledna Trúba, zřícenina hradu, muzea) 11 km, Rožnov pod Radhoštěm (skanzen) 27 km.
Ubytování: Penzion s podkrovními pokoji a apartmánem. Pokoje jsou 2-lůžkové s přistýlkou, mají vlastní soc. zařízení (sprchový kout, WC), TV a internet. Apartmán je též 2-lůžkový s přistýlkou, má vlastní soc. zařízení (rohová vana, WC), TV, kuchyňku a internet. V penzionu je restaurace (bohatá nabídka českých jídel a kvalitních vín) a salónek (40 míst, pořádání oslav a seminářů).
Cena: Pokoje: 1 osoba 500 Kč/noc, 2 osoby 900 Kč/pokoj/noc, přístýlka 250 Kč/noc. Apartmán: 1 osoba 700 Kč/noc, 2 osoby 1.300 Kč/pokoj/noc, přistýlka 250 Kč/noc. Ceny obsahují snídani, jsou konečné (včetně DPH i rekreačního poplatku) a platí celoročně, i při ubytování jen na 1 noc.
Adresa: Penzion Šatlava, Petra Pištěková, Kostelní 37, 741 01 Nový Jičín
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Šatlava, Nový Jičín
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...