– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion a restaurace Šalupa, Horní Planá - Jenišov

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

100 % (1)

Penzion a restaurace Šalupa, Horní Planá - Jenišov

Penzion a restaurace Šalupa [Zvětšit - nové okno]
26 3
Umístění: V Horní Plané - Jenišově, na levém břehu Vltavy, cca 80 m od Lipenské vodní nádrže. Lipenská nádrž a národní park Šumava nabízejí výborné podmínky pro vodní sporty, pěší turistiku, cykloturistiku, rybaření a houbaření, v zimě pro sjezdové i běžecké lyžování (skiareál Lipno Kramolín 25 km nebo Hochficht v Rakousku 20 km) a bruslení na přehradě.
Ubytování: Rodinný penzion se 2 restauracemi (kapacita 40 osob). V penzionu je 7 pokojů. Pokoje jsou 2- a 3-lůžkové. Všechny pokoje jsou vybaveny soc. zařízením a TV, dva pokoje mají minikuchyňku. Většina pokojů má výhled na jezero. V areálu penzionu je možnost míčových her, zapůjčení pramice, zapůjčení jachty, úschovna rybářského náčíní přímo u vody ve srubu, úschovna kol, tenisové kurty, dětské koutky, masáže, wifi. Penzion je vhodný pro pořádání školení, seminářů, svateb, oslav.
Cena: Léto (15.6.-30.8.): se snídaní 420 Kč/os/noc. Zima: 380 Kč/os/noc, s polopenzí 450 Kč/os/noc. Mimo sezonu: 320 Kč/os/noc, se snídaní 380 Kč/os/noc. Rekreační poplatek 21 Kč/os/noc. Ceny jsou konečné a platí při ubytování 2 a více osob na 3 a více nocí (kratší pobyty s příplatkem).
Adresa: Restaurace a penzion Šalupa, Marie Märzová, Jenišov 288, 282 26 Horní Planá
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

100 % (20. 10. 2012, 19.49)
Uživatel zde byl ubytován od 20. října 2011 do 20. října 2011.
Velmi příjemný penzion situován na nejlepší části Jeníšova.K vodě blízko,strava výborná hlavně není problém dohodnout se podle vaší potřeby. Milí a ochotný personál,prostě jako doma. Letos sme vynechali z důvodu rizikového těhotenství manželky,ale již se těšíme na příští rok jak si zde krásně odpočinem,tentokrát již ve čtyřech.Opravdu je to krásné místo jak na výlety,vše je v okruhu 20 kilometů,ale zároveň i co se týče sportovního vyžití tak je dam řada možnosí od Kol,Inline brusle,lanové centrum v Marině tak i Bobová dráha atd. Ve Fymburku ja možno objednat se na výborná Thajské masáže za velmi dobré ceny přímo v Aqua parku Frymburk. Když vyjde počasí neznám hezčího místa.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion a restaurace Šalupa, Horní Planá - Jenišov
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...