– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Brněnská přehrada

Penzion U Martina, Nové Město na Moravě - Rokytno

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Penzion U Martina [Zvětšit - nové okno]
Umístění: V krásném horském prostředí Vysočiny v lese za vesničkou Rokytno, 1 km od rybníka Medlov s průzračnou vodu a od Pasecké skály s krásnou vyhlídkou. Nadmořská výška 780 m je v zimě zárukou čistého kvalitního sněhu (Vysočina rájem běžkařů a kolem penzionu jsou desítky km upravených tratí). V létě krásné trasy pro cykloturistiku.
Ubytování: Rodinný penzion s 2- až 4-lůžkovými pokoji. Na všech pokojích je vlastní soc. zařízení, TV a možnost bezplatného připojení na internet (WiFi). Restaurace pro 40 osob, uvaříme vám jídla podle vašeho přání. V našem penzionu je vždy čisto, vlídno a navařeno jako od maminky. Možnost pořádání svateb, oslav, školení i škol v přírodě.
Cena: Celoročně včetně polopenze: 1-4 noci 500 Kč/os/noc, 5 a více nocí 430 Kč/os/noc. Děti do 3 let ubytování zdarma, děti s nárokem na poloviční stravu sleva 100 Kč/noc. Ceny jsou konečné (včetně DPH i rekreačního poplatku).
Adresa: Penzion U Martina, Martin Charvát, Rokytno 51, 592 31 Nové Město na Moravě
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion U Martina, Nové Město na Moravě - Rokytno
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby