– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion U Ráztoky, Rusava - Ráztoka

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Penzion U Ráztoky, Rusava - Ráztoka

Penzion U Ráztoky [Zvětšit - nové okno]
60
Umístění: Na Rusavě v Hostýnských vrších, v části Ráztoka. V Rusavě je přírodní koupaliště se solárním ohřevem vody, rotenční nádrž ke koupání a rybaření, fotbalové hřiště, tenisové kurty, lyžařský svah (vhodný pro rodiny s dětmi). V okolí: Svatý Hostýn (známé poutní místo), zřícenina Lukov, ZOO Lešná u Zlína, židovská synagoga v Holešově, hrad Křídlo.
Ubytování: Penzion s pokoji (13x2, 5x3, 2x4 lůžka) a apartmány (1x4, 3x3, 1x2 lůžka). Pokoje 1. kategorie mají vlastní soc. zařízení a většinou TV, pokoje 2. kategorie jsou menší a mají společnou koupelnu + 4x WC. Apartmány mají vlastní kuchyňku. V penzionu je restaurace (45 míst, bezbariérový přístup) a letní terasa (80 míst). Penzion je vhodný pro pořádání oslav, večírků, narozenin, svateb, hostin, školení. V areálu penzionu je multifunkční hřiště (tenis, fotbal, malá kopaná, nohejbal), možnost masáží. Možnost objednat projížďky nebo výuku jízdy na koních.
Cena: Pokoje: 1. kategorie 410 Kč/os/noc, 2. kategorie 250 Kč/os/noc. Apartmán: 450 Kč/os/noc. Snídaně 60 Kč. Děti do 3 let bez nároku na lůžko zdarma. Děti 3-12 let sleva 50 %. Domácí mazlíček 60 Kč/noc. Ceny platí celý rok, jsou včetně DPH, připlácí se jen rekreační poplatek 10 Kč/os/noc. V sezóně možné ubytování i jen 1 osoby na 1 noc, mimo sezónu (měsíce 11-03) min. 10 osob na min. 2 noci.
Adresa: Penzion U Ráztoky (penzion Ráztoka, hotel Ráztoka), Zuzana Chvostová, Ráztoka 36, 768 41 Rusava
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion U Ráztoky, Rusava - Ráztoka
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...