– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion Ramasun, Těrlicko - Dolní Těrlicko

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

4 % (1)
Penzion Ramasun [Zvětšit - nové okno]
37
Umístění: V Dolním Těrlicku u břehu vodní nádrže Těrlicko, 6,5 km od Havířova. Přehrada umožňuje koupání, vodní lyžování, rybaření, je zde půjčovna loděk a šlapadel. V zimě se na zamrzlé přehradě bruslí. Tenisové kurty 1 km. Zámek Těrlicko 2,6 km. Hraniční přechod Český Těšín / Cieszyn 18 km.
Ubytování: Penzion s pokoji v orientálním stylu, s partnerskými motivy i pro rodiny s dětmi. V penzionu je 15 pokojů (2x1, 10x2, 1x3, 2x6 lůžek). Každý pokoj je originálně zařízen studenty fakulty umění Ostravské univerzity. Pokoje mají vlastní soc. zařízení a wifi. V areálu je restaurace (možnost penze), bufet, altánek pro venkovní posezení, ohniště, krb, hřiště pro míčové hry, venkovní dětský koutek, úschovna kol a lyží, stolní tenis, parkoviště a molo. Možnost pronájmu plachetnice, motorového člunu a využití soukromé tiché pláže. Penzion je vhodný pro pobyty rodin, párů, školy v přírodě, rodinné oslavy, školení i soustředění sportovců.
Cena: Pokoje: 1-lůžkový 300 Kč/noc, 2-lůžkový 600 Kč/pokoj/noc. Apartmány: 5-lůžkový 1.300 Kč/apartmán/noc, 6-lůžkový 1.600 Kč/noc. Stravování: snídaně 60 Kč, oběd 80 Kč, večeře 80 Kč. Ceny jsou konečné (vč. povlečení, rekreačního poplatku, parkování) a platí celoročně, i při ubytování jen na 1 noc. Při ubytování na 30 a více nocí sleva 50 % z ceny ubytování.
Adresa: Penzion Ramasun, p. Sikora, Zelená 131, 735 42 Těrlicko - Dolní Těrlicko.
Poznámky: V roce 2014 došlo ke změně majitele.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

4 % (7. 7. 2013, 16.16)
Uživatel zde byl ubytován od 5. července 2013 do 7. července 2013.
Nejvíc nejhorší, co jsem zažil. Organizace v ubytování žádná, výmalba a vybavení pokojů na úrovni velmi špatného hostelu u silnice třetí třídy, v pokojích byl výrazný zápach neidentifikovatelného původu, ve sprše vyspádovaný odpad na druhou stranu od odpadu, stěny odrané, všudepřítomný prach a pavučiny jen doplňovaly celkový dojem penzionu. Jídelna a zároveň jediná společenská místnost, kde byly umístěny kola cyklistů zavírala v devět hodin večer, byla zároveň barem s teplým alkoholem, zvětralým pivem a kávu z kávovaru obsluha ani omylem neuměla. Cena ubytování dvoulůžkového hnusného a špinavého pokoje za 600 Kč na noc je více než přehnaná. Takže vzhůru do nekonečna a ještě dál, dobrodružstvím vstříc.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Ramasun, Těrlicko - Dolní Těrlicko
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...