– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion Pod Prameny, Branov u Křivoklátu

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Penzion Pod Prameny, Branov u Křivoklátu

Křivoklátsko / údolí Berounky
Penzion Pod Prameny [Zvětšit - nové okno]
22
Umístění: Na samotě u Branova v nádherné přírodě chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko, 3,5 km od hradu Křivoklát a 500 m od řeky Berounky. Tři prameny (Kneippovy lázně) 500 m. Přírodní rezervace U Eremita 350 m. Restaurace 500 m, obchod 1 km, vlaková stanice Roztoky u Křivoklátu 3 km. Okolí je vhodné pro pěší turistiku, cykloturistiku, rybaření, návštěvu kulturních památek. V řece Berounce možnost koupání a vodních sportů. Aquapark Kladno 35 km.
Ubytování: Penzion se 4 apartmány (1x3, 2x5, 1x7 lůžek, možnost přistýlek). Každý apartmán má vlastní soc. zařízení a kuchyň. Společenská místnost s TV je společná pro všechny apartmány. Před penzionem je zahrada o velikosti 1.200 m2, posezení s ohništěm a grilem, volejbalové hřiště. Na hranici pozemku protéká potok s průzračně čistou vodou.
Cena: Léto (měsíce 06-09): 250 Kč/os/noc (dítě do 15 let 220 Kč/noc), celý penzion 4.500 Kč/penzion/noc. Mimosezona (měsíce 10-05): 230 Kč/os/noc (dítě do 15 let 200 Kč/noc), celý penzion 4.000 Kč/penzion/noc. Silvestr: 6.000 Kč/penzion/noc. Rekreační poplatek 10 Kč/os/noc. Ceny obsahují povlečení i veškeré energie. Ceny jsou platné při ubytování 2 a více osob v apartmánu na 2 a více nocí (v měsících 07-08 na 7 nocí).
Adresa: Penzion Pod Prameny (apartmány Pod Prameny), Michal Kolbaba, Branov 80, 270 23 Branov
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Pod Prameny, Branov u Křivoklátu
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby