– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion U Pavla, Ždiar

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Penzion U Pavla [Zvětšit - nové okno]
55
Umístění: V malebnej goralskej obci Ždiar pod Belianskymi Tatrami. Okolie je vhodné počas letnej sezóny pre turistiku, na prechádzky okolím, cykloturistiku (Bachledova dolina 5,5 km). V zime lyžovanie: ski centrum Strachan 500 m, Bachledova dolina 5,5 km. Termálné kúpaliská: Bialka Tatrzanska-Terma Bania v Polsku 20 km, Aquacity Poprad 37 km.
Ubytování: Penzion s kapacitou 40 lôžok (2-, 3- a 4-lôžkové izby) a drevenička pre 15 osôb (2- a 3-lôžkové izby). Všetky izby majú vlastné soc. zariadenie, v penzióne aj TV+SAT. V penzióne je reštaurácia v goralskom štýle (možnosť raňajok, polpenzie, plnej penzie) a bar v poľovníckom štýle. Pri penzióne je detské ihrisko, pieskovisko, trampolína, hojdačka, lezecká stena, šmýkačka. Posedenie pri ohnisku s grilom. V penzione aj dreveničke je wifi. Parkovanie priamo pri penzióne. Ubytovanie je vhodné pre rodinnú rekreáciu, lyžiarske zájazdy, školské výlety a školenia.
Cena: Ceny sú vrátane raňajok. Leto (22.6.-6.9.): 18 EUR/os/noc, dieťa 11-15 rokov 15 EUR/noc, 4-10 rokov 13 EUR/noc, min. 3 noci. Zima (3.1.-28.3.): 19,50 EUR/os/noc, dieťa 4-12 rokov 15 EUR/noc, do 3 rokov bez nároku na lôžko 2 EUR/noc, min. 4 noci. Mimosezona: 15,50 EUR/os/noc, dieťa 10-14 rokov 13,50 EUR/noc, 3-10 rokov 11 EUR/noc, pri ubytovaní iba na 1 noc +4 EUR/os. Ceny sú platné pri ubytovaní 2 a viac osôb na izbe. Rekreačný poplatok 0,40 EUR/os/noc. Ceny sú vrátane DPH.
Adresa: Penzion U Pavla, Pavol Bekeš, Ždiar 415, 059 55 Ždiar
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion U Pavla, Ždiar
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby